Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is stresszel azon, hogy...

Más is stresszel azon, hogy ne égesse be magát kollégák előtt, de önbeteljesítő jóslatként gyakran sikerül?

Figyelt kérdés
PhD hallgató vagyok, szóval igazából annyira sokat nem èrintkezem a kollégákkal, szóval ők csak abból a pár megnyilvánulásból tudnak valami véleményt formálni rólam, amikor összefutunk. Szeretnék normálisan viselkedni, de úgy érzem borzasztóan suta vagyok ezekben a dolgokban. Sajnos elég alacsony az önbizalmam, és ìgy ezen a pályán nem is akarnék maradni, tapasztalatnak viszont hasznos. Tudom, el kéne engednem ezt a megfelelési kényszert, de nem akarok úgy távozni mindig minden közösségből, hogy "ő volt az a fura csaj". Mert eddig általában ez volt. :/

2022. máj. 17. 23:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!