Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van két tárgyam, amiről nem...

Van két tárgyam, amiről nem hiszem el, hogy sikerülhet. Ez nagyon visszafog. Iszonyatosan. Jó úton haladok afelé, h önbeteljesito joslatkent mukodjon a felelmem. Mit csinaljak? , hogy jojjek ki ebbol?

Figyelt kérdés

Konkretan ilyen sirasrohamok jonnek ram. Soha nem volt meg ilyen. Soha. Az ok, h rengeteg rossz elmeny kapcsolodik az orakhoz, a tanarhoz.


Annyi mindennel probalkoztam, hogy kijojjek ebbol, es nem megy.

Kerlek ha van otletetek, tapasztalatotok, irjatok meg nekem....


Iszonyatosan félek.


2019. dec. 25. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is voltam így - most vizsgáztam le belőle, karácsony előtt. Próbálj koncentrálni, tanulj, menj el, NE halaszd el, NE add vissza a lapot / tételt, tedd meg, ami tőled telik. Kitartást!

(Nagyon megértelek, én egy hétig nem aludtam az idegességtől emiatt a tárgy miatt, pedig általában nem vagyok vizsgadrukkos, de jól alakult minden, neked is ezt kívánom!)

2019. dec. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igyál nyugodj teát!
2019. dec. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!