Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg olyan hihetetlen ha...

Tényleg olyan hihetetlen ha valaki nem azért végzett egyetemet, hogy jól fizető állása legyen, hanem azért hogy legyen egyáltalán bármilyen állása és mégse 3 műszakban a soron dolgozzon?

Figyelt kérdés

amikor szóba kerül hogy egyetemi végzettséggel mennyiért dolgozom mindig megkapom hogy na öcsém ezéééé kár volt egyetemre menni.


de miért nem fogja fel senki, hogy nem egy jól fizető állás reményében mentem egyetemre hanem azért hogy egyáltalán legyen állásom, ami mégse 3 műszak a soron és nem utcaseprés?


tudtam én még el se kezdtem az egyetemet hogy lóf***szt se fogok keresni, és mégis elvégeztem -hogy ne a soron kössek ki.


és be is jött, van egy bruttó 260-as állásom , irodai farokverés állami szférában, mégse a soron vagyok.

és ennyi. ennyit ért az egyetem. de ezt tudtam már előre.

még jó hogy ilyen állást is kaptam. diploma nélkül most tényleg a soron lennék egy gyárban.


szerintem nem egy bonyolult képlet ez.


2022. máj. 21. 08:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

" Ha te ennyiből megélsz"


És aki még ennyit se kap és mégis megél? Minimálbér? meg aki még annyit se? közmunka? és megél?


Mert hát még nem a temetőben van tehát megél.

2022. máj. 22. 12:49
 12/16 anonim ***** válasza:
Tényleg olyan hihetetlen, hogy nem kell magyarázkodni senkinek az életedről, és a döntéseidről? Kit érdekel milyen szakra mész és kit érdekel ki mit gondol?
2022. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem várhatid el, hogy mindenki azt gondolja rólad amit te akarsz.
2022. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hat pedig egy raktarba is tobbet kapnal igazott nem farokveres megy 😃 dehat van aki a punnyadast valasztja a penz helyett. Am meg miert magyarazkodsz masoknak ha neked jo igy 🤷
2022. máj. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert a raktárosok olyan marha jól keresnek, mi? Ne nevettesd ki magad.
2022. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azt nem mondtam h marhajol.. en 250et kerestem raktarba kovid alatt. Szerencsere fel ev utan ujra lett normalis melom
2022. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!