Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Észak ill. Kelet magyarországi...

Észak ill. Kelet magyarországiak, láttam a napokban egy videot még 2012 körül készült Salgótarjánban, amiben romákat mutatnak, hogy nincs munkájuk, kevés a segély és putrikban élnek, ott még mindig ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Azt mondják nem kapnak munkát, még közmunkát se. Tudtommal ma Magyaroszágon munkaerőhiány van, tehát elég balf.sznak kell lenni, hogy valaki egyáltalán semmi munkát ne kapjon, legalábbis a Dunántúlon ez van.

2022. máj. 21. 11:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Erről a kormány már lemondott. Szerinted pest után a 49. faluban fog gyárat építeni a tokiói berúházó? Reggel pont erre ébred hogy ellenálhatatlan vágyat érez arra hogy bácsnagykunfütykösre kéne egy ablaktörlő gyártó üzem, nonszensz...én is ugy kerültem el onnan hogy az állam fizette egy évig az albim ha 60 kmnél messzebb vállalok munkát, eladtuk nagyanyám, anyám házát, földjét, bútort, biciklit szó szerint és még hitelt is vettem fel, a falvak, vidék halálra van itélve, mindenhol, egész bolygó a nagyvárosok közelébe költözik. Város mellett duplájára nöttek az ingatlan árak, messzebb meg eladhatatlan.
2022. máj. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
#11 értem én, csak éppen ezért értelmetlen a falusi csok. Ezzel is csak a Balaton környéki felkapott helyek járnak jól, mármint akik ügyeskednek, és a nyaralójukat építik oda bejelentve magukat, aztán meg laknak Budán a villájukban.
2022. máj. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
16%
A középosztályt támogatja. Az érettségi nélküli, szallagmelós ne szaporodjon, úgy is debilt szül. Eugenika, lásd Hitler.
2022. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt se támogatja, azok máshol szívnak. A tanár is alsóosztálynak számít.
2022. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A nyugdíjas meg közép😀😀😀
2022. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy máshol hogy van, itt nálunk a faluban is 25 -30 millió körül mozog egy ház ára, amire még rákólthetsz 5-öt. Az a baj, hogy tényleg vannak olyan falvak, amik megküzelithetetlenek, vagy mindentöl messze van, főleg a munkahelytöl.
2022. máj. 29. 12:12
 17/19 anonim ***** válasza:
Ezért kéne bérlakásokat építeni nagyvárosokban, nem a falusi csokot tamogatni. Oda már csak aludni jár mindenki.
2022. máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17-es kb. igen. Élet az egy nagy nulla, mondjuk régen is ez volt. Senki nem ismer senkit, legalábbis az új embereket. Hazajárnak aludni, aztán kész. Mezőgazdasággal senki nem foglalkozik, levágja a füvet, aztán itt befejeződött minden. Ezt városban is meglehetne valósitani egy lakóparkban, és onnan nem kéne 30-km eket ingázni mindenhova.
2022. máj. 29. 14:18
 19/19 anonim ***** válasza:
80 éve a falu 99 százaléka helyben dolgozott, most egy, nem munkahelyet kell vinni a faluba, hanem a falut a munkahelyre. Nincs létalapjuk már, mint egy amerikai szellemváros ahol bezárt a bánya és fél év alatt eltűnt mindenki, de a magyar panaszkodik és nehezen mozdul.
2022. máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!