Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fiúk, ha egy női kollégátok...

Fiúk, ha egy női kollégátok ismerősnek jelöl FB-on, rögtön arra gondoltok, hogy nyomulni akar?

Figyelt kérdés

Félreérthető, ha nőként ismerősnek jelölök egy férfi kollégát, akit amúgy csak heti 1 nap látok? (vagyis a valóságban alig ismerjük egymást).


Direkt nem a szerelmi kategóriába írtam ki a kérdést, mivel nem nyomulni akarok rá, csak nem szeretném, hogy ezt higgye.


2022. máj. 22. 08:14
A kérdező szavazást indított:
Egyáltalán nem tűnik nyomulásnak
Kicsit félreérthető
Biztos azt gondolnám, akar tőlem valamit
19 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen férfi ismerősöm. Attól mèg nem akarok tőle semmit.
2022. máj. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer ezzel megjártam, azóta munkatársat nem veszek fel, esetleg, ha már elment. Miért kellene felvenni? Messengeren, ha akar valamit, akkor felkereshet.

Innen indult amúgy nálam a dolog: valamit kérdezett, egyben fel is vett, majd egy idő után én szelektáltam, mert nem találtam értelmét a dolognak.

2022. máj. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

nem. majd munkát akar lepasszolni, meg "jaj mondd már meg" stb


hát nem.

ALAPSZABÁLY: SENKIT BE NEM JELÖLÜNK SENKIT VISSZA NEM JELÖLÜNK.

2022. máj. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, nekem soha eszembe nem jut, ha nő jelöl, hogy bármi érzelmi dolog lenne a háttérben, azért jelöl, mert ismer, és késztetést érez rá, hogy ilyen felületes esetben is jelöljön. Van akinek még mindig az ismerősgyűjtés a fétise. Nem izgat, bejelölt, ha ismerem elfogadom, ha elsőre nem jövök rá ki az, akkor visszautasítom és már el is felejtettem az egészet
2022. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolnék erre.
2022. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez munkahely és kollegafüggő igazából. Ha a legtöbb munkatársad már ismerősöd, és felveszed őt is (és számára is nyilván látható, hogy mennyi közös ismerősötök van) akkor szerintem nem lát bele semmi. Ha mondjuk senki nem ismerősöd a munkahelyeden, és ő lenne az első, akkor eszébe juthat, hogy vele azért tettél-e kivételt, mert tetszik neked.


Meg tényleg nagyon sok múlik alapvetően is, hogy mi nálatok a szokás (én most szembesültem például egy olyan hellyel, ahol a srácoknál előfordul, hogy egymást követik instán, de munkahelyi csajokat abszolút nem követnek - ilyen helyen is jelzés értéke lenne). Plusz szerintem az is belejön még a képbe, hogy esetleg van-e valami komolyabb alá-fölé rendeltségi viszony és abba belefér-e, hogy te lépj ilyet ezen a helyen (volt olyan munkahelyem, ahol szóba nem jött volna, hogy a főnökömet bejelöljem, mert távolról sem olyan volt a szituáció és a viszony, hogy egymás magánéletébe bepillantást engedjünk).

2022. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!