Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van valami vicces vagy idegsít...

Van valami vicces vagy idegsítő történetetek munkával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én kasszásként voltam diákmelózni, az Ág és Mészáros utca sarkán lévő spar üzletben, nem egyszer morgolódtak velem azért, mert nem működött a kuponjuk (sokszor azért mert nem a kuponban leírt terméket vették el, és ugye arra nem jár kedvezmény) de az kifejezetten emlékezetes volt, amikor egy 45 év körüli férfi elkezdett velem kiabálni, mert nem tudtam elfogadni az (amugy 4 napja lejárt) tescos kuponját:DDD mindezt kb. 60

ft miatt

Plusz sokszor ítélkezve néznek rám amiért bele merek kortyolni a vizembe a nyári 35 fokban, miközben arra várok, hogy fizessenek, de az nagyon idegesít, amikor egy "szomjas vagy mi?"-t vagy egy "munka közben miért iszogatsz"-t is odavágnak hozzám, miközben ők tartják fent a sort


2022. máj. 22. 14:54
 1/3 anonim válasza:
100%
Egyszer elmentem interjúzni a springfieldbe a belvárosban,bementem az üzletbe és mondom mit keresek itt. A kasszás nem igazán tudott mit mondani és hozzám küldtek pár kollégát majd bementünk egy helyiségbe ahol önéletrajzok voltak. Hát mivel nem volt ott az enyém,felhívták a felettest telefonon aki szintúgy nem tudott semmiről.Mutatom nekik a válasz emailt amit küldtek az interjúval kapcsolatosan és akkor mondják hogy ök nem is a springfield...Bázzeg bementem a Reserved-be véletlenül.🤦 Kicsit ciki volt,aztán rohantam az eredeti cél felé.
2022. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy rohadt alacsony forgalmú boltban diákmunkáztam, és a felettébb jóindulatú kollégiám állandóan csesztettek hogy de dolgozzak, a telefonomat elővenni már főbenjáró bűnnek számított. Ezzel csak az volt a baj, hogy nem volt mit dolgozni :D Reggel feltöltöttük azt a 2-3 cuccot ami nagyon fogyott előző nap. Aztán mivel én csak árufeltöltő voltam, kasszázni és a csemege árut kiadni nem mehettem, így egész nap rendezgettem a polcokat, meg 2 óránként kivittem egy kólát, ha végre betévedt valaki és vett egyet. Mindezt próbáltam úgy csinálni, mint aki hű de dolgozik, mert különben jött a lebaszás 🥲 Végül kiderült hogy igazából csak azért vettek fel, hogy gyakrabban tudjanak szabadságra menni, de munka szempontjából teljesen felesleges voltam.
2022. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Prezentációt kellett készítenünk a céget érintő, a közeljövőben bevezetendő innovációs fejlesztésekkel kapcsolatban, ráadásul a prezentációra ellátogattak a cég felső -és középvezetői közül is. A munkatársam rettenetesen zavarba jött, és izgatottságából kifolyólag sikerült kinyögnie egy olyan mondatot, ami az ég világon semmilyen érdemi információt nem tartalmazott:


Ránézett a vetítőre, amin a termékfejlesztés tervezete szerepelt, bizonytalanul rámutatott egy-egy részletére a képnek, majd a publikum felé fordulva megszólalt: "Másképp lesz izélve a hogyhívják."


A "másképp lesz izélve a hogyhívják" azóta szállóigévé vált köztünk a fejlesztői osztályon :D

2022. máj. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!