Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valakinek van vicces története...

Valakinek van vicces története szüléssel vagy terhességgel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Nekem van egy 3 éves kisfiam, történt is vicces , amikor várandós voltam vele úgy rugdosta a húgyhólyagomat ,hogy bepisiltem , épp kocsival mentünk haza. A férjem ki is nevetett ,hogy ennyi idősen összepisilem magam. A szülésnél is történt vicces , amikor beindultak a fájások úgy megijedtem ,hogy azt mondtam a férjemnek, hogy menjen be helyettem szülni, mert én nem vagyok kész rá. Aztán pedig már a kórházban folyamatosan kiabáltam szegénnyel ,hogy hozzon nekem mekis hamburgert mert ha nem hoz akkor a kocsiba alhat.

A kitolásnál mondta a doki ,hogy "jön mégegy" én pedig hirtelen azt hittem babára gondol és azt mondtam " de mi csak egyre számítottunk" , mit is mondhatnék a doki nagyon nevetett és persze helyesbített, hogy még egy nyomásra gondolt.

A húgom most kismama és mindenhol csak a rémségeket hallja a szülésről. Én elmeséltem neki az enyémet.

Remélem nektek is van hasonló , hátha megnyugszik egy kicsit a testvérem.


2016. szept. 22. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Halál nyugodt voltam az egész vajúdás alatt, anyukám volt velem. Akkor ért oda a férjem, amikor már slattyogtam a szülőszobára. Ő persze tiszta ideg volt, már-már pánikolt, mikor meglátott a szülőágyon. Az egyik tolófájás után, ahogy lazítottam az addig görcsösen szorító kezemen, a férjem keze elkezdett remegni, de nagyon durván. Belenéztem a szemeibe, és elkezdtem nyugtatgatni. Szülésznő visítva nevetett, azt mondta rég látott ilyet, mintha nem is egy 3,5 kilós baba bújna ki belőlem, hogy még erre is van gondom... :) Hasonlóan könnyű szülést a húgodnak!
2016. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

A második Uh-n nézte az orvos a petezsákot, és lelkesen mondta, hogy nagyon jó, már 11 mm, s van szívhang is. Utána csak azt vettem észre hogy hirtelen elcsendesedett, és elmélyülten vizsgált tovább. Majd egyszer csak megszólalt: "de hiszen itt két gyerek van".

Később, amikor mentem vissza a 12 hetes Uh-ra, akkor az volt hozzá az első kérdésem hogy: "Doktor úr, ugye, nem lettek többen?!"

A rendelőben mindenki dőlt a nevetéstől...

(Szerencsére ketten maradtak)

2016. szept. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Mi túl korán értük be a kórházba és még nem vettek fel, mondván még nem elég erősek a fájások. Azt mondták, ne üljek le, ne pihenjek, mert akkor még leállhat az egész és akkor mesterségesen indítanak. Na erre beparáztunk és a kórház környékén sétálgattunk.

Viszont nagyon éhesek voltunk és rendeltünk egy pizzát, mivel étterembe nem ülhettem be. Már a pizzafutár is furcsán nézett ránk, hogy a kórház elé rendelt a jövendőbeli apa pizzát míg a terhes felesége láthatóan már vajúdik...na de amikor én a párom nyakába kapaszkodtam a fájásokhoz, ő pedig tartotta a pizzaszeleteket és lakmározott...na ott aztán megbámultak minket a kórházablakból... :-)

2016. szept. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Utolsó! Ezen jót nevettem :D
2016. szept. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

1 hónapos friss élmény. :)


Orvosom nagy lelkesedéssel kezdte el vizes ronggyal törölgetni a homlokomat mikor rájött,hogy nem is neki kéne, odadobta páromnak,hogy na de apuka csinálja ezt.

Megfogadtam,hogy nem vagyok hajlandó kiabálni mert én kemény csaj vagyok. Be is tartottam csak mikor kibújt a kicsi feje és jött az utolsó nyomás akkor üvöltöttem el magam,gyere már kifelee.

Mikor kibújt nem azzal voltam elfoglalva,hogy jajj de cuki a baba hanem azzal,hogy atya világ végre látom magam alul is . :D Na ezen mindenki röhögött.

2016. szept. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!