Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért utálják ennyien a...

NTBS kérdése:

Miért utálják ennyien a postásokat?

Figyelt kérdés

2022. máj. 22. 20:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
36%
Mennyien?
2022. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
Mármint a kutyák?
2022. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
most szerintem le vagyok maradva mert még nem hallottam olyanról aki utálja a postásokat
2022. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
A milyenk utálatos.Ha pénzt hoz,sose akarja odaadni az aprót.
2022. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
34%
én utálom őket de szó szerint mindet , amit szeretek az a szerszámon nyalogatása
2022. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Hülyének tartják a postást. Egy régi szemlélet szerint a rendőr, a postás és a vasutas a leghülyébb.
2022. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%

Én azért utálom őket, mert rendszeresen nem kézbesítik a kézbesítendő levelet, jobb esetben hagy egy "nem volt otthon" üzenetet, de általában semmit. A számlákról nem is beszélek, évente egyet dobott be a postaládámba. Azóta váltottam netes fizetésre.

Nem tudom miért? Nem ez a munkája?

És utólag ügyfélkapun tudom meg, hogy hoppá 2 hónapja elméletileg kézbesítettek egy hivatalos levelet...

2022. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Én csak azért, mert ha várok egy levelet hiába vagyok-vagyunk itthon cseszik becsöngetni. Egyszerűbb berakni az értesítőt és külön programot csinálni belőle nekünk.

Erre szoktam azt mondani, hogyha én is ilyen hanyagul végezném a munkámat, mint egyesek sok beteg meghalna.

2022. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem utálom őket. Max az zavar, ha itthon vagyok, aztán be van dobva a postaládámba az értesítő, hogy nem voltam itthon, de ezt is csak az egyik postás csinálja (3 jár felváltva).
2022. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

6, volt régen valami mondás, hogy "Hü.lye a postás.". Akkor mondtuk, amikor két ember üzent velünk egymásnak és az üzenetsorozatnál az egyik üzenet végén mondtunk valami olyasmit, hogy "és azt mondta, hogy hü.lye a postás.".


Ebbe sosem gondoltam bele, hogy ezt miért mondtuk, mindig azt hittem, hogy valami olyasmire utal az, aki mondja, hogy "hü.lye vagyok, hogy itt ugrálok köztetek ahelyett, hogy szólnék, hogy beszéljétek meg".

2022. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!