Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért utálják ennyien a...

NTBS kérdése:

Miért utálják ennyien a postásokat?

Figyelt kérdés

2022. máj. 22. 20:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%

Én fél éve lakom a saját lakásomba. Konkrétan az első valamire való postámat benyúlták. Most is várok egy levelet, de sanszos, hogy benyúlták azt is.


Vagy például rendszeresen viszek át a szomszéd épületekbe hozzánk bedobott leveleket. Legutóbb konkrétan 10 levelet dobáltam be a szomszéd utcában lévő panellakás postaládáiba...

2022. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
73%
11, nézd meg a faliújságot. Egyik barátnőmnél ha rossz helyre dobja a postás a levelet, oda tűzik ki a borítékot a szomszédok.
2022. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
92%
Vagy a postaláda tetejét érdemes áttapogatni, esetleg ha van üres láda amit senki sem használ akkor azt, mert van aki valami üres ládába teszi, van aki a tetejére dobja fel amikor látja, hogy nem az övé a levél. Barátnőm mondja, hogy egy kész detektív regénybe illik az amikor nézi, hogy jött e levele. :D
2022. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%
#12 Látom minden nap.
2022. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%
Én a csomagkézbesítök közül utálom azokat, akik be sem csöngetnek, hanem kapásból írják és bedobják a "Nem találtam otthon."-cetlit. Volt, hogy egynek utánamentem, és még le is tagadta, a pofámba hazudott, hogy márpedig ő csöngetett, sorry, majd holnap átvehetem a csomagot a postahivatalban, és elhajtott a furgonnal. Ez még úgy 13 éve volt, a mai fejemmel felírnám a rendszámát és bepanaszolnám.
2022. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
11: Hogy a postás lenyúlja magának a tartalmat? Az nem lehetséges, legalábbis a mai világban már nem.
2022. máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
92%

16, de olyan van hogy a szomszédhoz dobja be és a szomszéd nem dobja be hozzád, sajnos.


A régi időkben anno hozzám bedobták a szomszéd levelét és figyelmetlen voltam, elvittem, nem néztem meg a nevet, kibontottam.


Számla volt és felhívtam a szolgáltatót valami miatt. Kérték az ügyfélszámot, megadtam. Akkor mondták, hogy ez nem is az enyém és akkor néztem meg alaposan a számlát és vettem észre, hogy a szomszéd számlája van a kezemben.


Bocsánatot kértem és visszaadtam neki.


De ha nem kellett volna hívnom a szolgáltatót, akkor bizony bevágtam volna a többi számla közé és nem kapta volna meg.

2022. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
94%

Az megy postásnak aki nem tud írni-olvasni.

Szomszédok levelei rendszeresen nálam landolnak, enyém meg a szomszédoknál.

Gondoltuk csak rossz a szeme de 5 centis betűkkel felírt neveknél sem talál be a jó ládába.


Csomagot sose adja oda csak bedobja értesítőt, hogy nem voltam otthon.

Egyszer pont a kerítést festettem amikor jött és akkor is bedobta a papírt, hogy nem voltam otthon.

Mondtam neki, hogy inkább adja oda.

Jól kioktatott, hogy postásoknál sosincs csomag csak az értesítők.

2022. máj. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 BlackSword ***** válasza:
85%

#18!


1, A posta címhelyre kézbesít, nevet nem is kell nézni...


2, a postásnál tényleg nincs csomag, de még nemzetközi levél sem, amit nem lehetne biztonságosan a levélszekrénybe kézbesíteni... illetve, neked valszeg nem csomagod volt, hanem nemzetközi leveled, azt sehol sem viszik ki...

2022. máj. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Akkor jól értem nem is elvárás, hogy tudjanak olvasni?
2022. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!