Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a fönök es kollega az ajto...

Ha a fönök es kollega az ajto elött àlltak mikor bementem es világosan erthetöen köszöntem es mindkettö levegönek néztek, jol érzem hogy egy senkinek néznek, vagy tulreagálom?

Figyelt kérdés

Relative még uj vagyok, volt már pár aprobb nézeteltérésem a fönökkel ugyan, de elvileg tulléptünk rajta de a kedvence biztos nem vagyok.(a kollega meg le se sz.r)


De most hogy ertelmezhetem azt hogy köszönni sem képesek? Most ez direkt provokacio lehetett vagy tulspilázom?



Csak ugy elkepzeltem ha maga a vezèrigazgato lettem volna akkor biztos haptákba is álltak volna.


Hogyan vivjak ki tiszteletet?



2020. okt. 9. 08:07
 1/5 A kérdező kommentje:
*mindketten
2020. okt. 9. 08:07
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj tiszteletet kivívni. Egyszerűen te csak viselkedj normálisan. Köszönj mindig, legyél te az okosabb. Ha ők ennyire se képesek, hogy visszaköszönjenek, az őket minősíti, nem téged.
2020. okt. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos levegőnek néznek. Ezen én is átmentem, néha, akik még nem ismernek manapság is megpróbálják a cégnél ezt a fajta taktikát. Mert ez egy játszma amúgy, az alázásnak egy kifinomúlt formája. Persze manapság 20 év rutinnal a hátam mögött már nem izgat nagyon😄
2020. okt. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Túlspilázod. Nálunk akkora tirpák pl a HR vezető, hogy ha magamelé engedem egy ajtóban akkor sem képes egy köszönömöt, vagy köszönést kierőszakolni magából. Vannak ilyenek.
2020. okt. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, senkinek néznek téged sajnos, de nem igazán tudsz az ilyen bunkókkal mit kezdeni.

Ha meg beszólnál nekik, hogy nem tanítottak meg titeket köszönni?!, akkor még nekik állna feljebb.

Bár az ilyenek megérdemelnék, hogy jó hangosan újra rájuk köszönj, és még a nevüket is hozzátennéd, de ezek abból se tanulnának sajnos.

2020. okt. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!