Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bunkóság egy irodában 3ból...

Bunkóság egy irodában 3ból két embert kínálni egyet meg levegőnek nézni?

Figyelt kérdés

Milyen ez a szitu? Irodában 3an dolgoznak.

Bejön egy negyedik. Süteménnyel. Kínálja az egyiket kérsz vegyél, kínálja a másikat is.

A harmadikat nem oda se fordul rá se néz.

Ez így nem tajparasztság?


2020. dec. 5. 07:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
De, az.
2020. dec. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lexikonban a tajparasztság mellett ez lehet a definíció. Még ha rühellem is a kérdéses kollégát, akkor se alázom meg ennyire :)
2020. dec. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27%
Magyarorszagon igen. De én pl Hollandiában élek és itt ez teljesen normális, senki nem akad fenn rajta.
2020. dec. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hollandiában nem tudom mi van, de Magyarországon ez nagyon gáz.
2020. dec. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
17%
Ha van oka/előzménye, akkor nem bunkóság.
2020. dec. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Max.ha az illetőről tudom,hogy diétázik vagy allergiás egy összetevőre,de akkor is elmondom neki,miért nem kínáltam.
2020. dec. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. dec. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Én is Hollandiában élek, több helyen dolgoztam már, de még ott is megkínáltak ilyenkor, ahol csak 1 napot dolgoztam, közvetítő által. Odahaza viszont volt, ahol ki voltam közösítve, ott nem kínáltak, sőt egyszer valaki egy másik részlegről szelet csokikat küldött, gyanús, hogy benyelték az enyémet, mert aki küldte őket, annak velem nem volt baja.
2020. dec. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%
Akkor én lennék a kakukktojás, mert alapból nem szoktam elfogadni semmit sem:). Ha tudod, hogy nem szokott elfogadni semmit, akkor nem, Ha csak bejön egy külsős, akkor sem bunkóság, mert pl.: mi van, ha csak a belsőknek szándékoztál hozni-adni dolgot?
2020. dec. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
9: Azért ezt általában nem darabszámra szokták kiszámolni. Ha például egy részlegen dolgoztunk nyolcan, és valaki megkínált minket zserbóval, az nem úgy csinálta, hogy kiporciózott nyolc darabot, hanem jóval többet. És volt, hogy kétszer is kínált.
2020. dec. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!