Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irratàrosnak jelentkeztem egy...

Irratàrosnak jelentkeztem egy Bankba van itt aki ebben a munkakörben van és érettségivel vették fel?

Figyelt kérdés
Elvileg nem kérnek ebben a munkakörben tapasztalatot, és középiskolai végzettség az elvárt. Munkafeladat szortirozas, iktatàs , postai küldemény összekészitàs stb.
2022. máj. 24. 09:12
 1/5 anonim válasza:
NAV-nál csináltam anno ilyet, diákmunka keretein belül, de nem volt rossz, érvényesült a munkája során az ember.
2022. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anno szakmai gyakorlaton csináltam ezt, gondolhatod egyetemistaként milyen nagy banki gyakorlatot szereztem. Egyébként nem atomfizika, könnyen meg lehetett tanulni, de nagyon fontos, hogy mindig precíz és figyelmes legyél!
2022. máj. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én 30 éves vagyok jelenleg munkanélküli teljesen más végzettséggel viszont már több területen is dolgoztam. Végülis elküldtem a jelentkezésem tegnap , de nem látom valószínűségét , hogy felvesznek ma megint felraktam a hirdetést.
2022. máj. 24. 13:24
 4/5 A kérdező kommentje:
Felraktàk akart lenni
2022. máj. 24. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Felvenni felvesznek minimálbérert. Legrosszabbyl fizetett

tett mkor a bankban.

2022. máj. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!