Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen könnyű munkák vannak?

Milyen könnyű munkák vannak?

Figyelt kérdés

Bolti eladó szakon végeztem, három kemény évet tanultam hogy megszerezzem ezt a szakmát. Most hogy végeztem, rájöttem nem lányálom a munka. Voltam egy menő ruhaüzletben dolgozni, de annyira nem bírtam a hajtást napi 8 órában hogy már első nap ott hagytam. A második munkahelyemen raktáros vagyok, tehát az árut készítem össze vagy pakolom el, vagy ki. Rettentően fárasztó, és megerőltető. Kérlek titeket, ha tudtok írjatok nekem olyan munkákat ahol nem kell megszakadni és nem hajtnak. Gondolkoztam pékségen és könyvesbolton. Nagyon szépen megköszönném a tippeiteket, tanácsokat!

Kérlek titeket, ne ítéljetek el. Szeretnék dolgozni, de nem így. Vajon lehetnék call centeres is?



2022. máj. 24. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Könyvtár.
2022. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Neked minden nehéz lesz, és ezt n bántásból irom. Elöbb magadban tisztázd le higy mit is akarsz az élettől.
2022. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Ezzel a hozzáállással minden nehéz lesz. Esetleg múzeumi teremőr, jegyárus a strandon, minden más nehéz munka.
2022. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Menj dominanak
2022. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

#1: Engem még szakirányú diplomával sem vesznek fel könyvtárba, pedig nem egy helyen próbálkoztam már.


De egyébként igen, a könyvtár nem megerőltető.

2022. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Helyileg hol keresel?
2022. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Budapest és Pest megye.
2022. máj. 24. 19:45
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Legyél a háziasszonyom. 28/F
2022. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Inkább fejleszd a fizikumodat,állóképességedet mert ezek nem kifejezetten nehéz munkák és a legtöbb munka amire te megfelelnél az pont ilyen nehéz lesz vagy még rosszabb.Szabadidőben el lehet járni futni,úszni,edzőterembe stb.Illetve idővel jobban bírod majd,fejlődik,hozzászokik a tested.

Megpróbálhatsz betanított jellegű szellemi munkákkal mint adminisztrátor,call center bár ott meg más nehezségek lesznek.Előzőnél állítólag sok a jelentkező mert nem 3 műszak,nem fizikai meló,utóbbinál meg a sok hülyével bírkózni stresszes lehet.

2022. máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egy pár hónapja, egy pár éve és 30 éve raktárosként dolgozó is kijelentette hogy nem lehet bírni a munkát, mert fizikailag hamar leépül az ember mert ez nehéz fizikai munka. Én call centeresként nagyon ellennék, szeretek társasolgni az emberekkel, közvetlen és udvarias a személyiségem, azt mondják :) Örülnék esetleg ha valahova felvételt nyernék, akár a home office távmunkát is kipróbálnám, vagy szövegírás itthon ilyesmik :)
2022. máj. 25. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!