Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek melyek a legnyugis...

Szerintetek melyek a legnyugisabb munkak es miert?

Figyelt kérdés

2020. febr. 22. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a biztonsági őr egy telephelyen éjszaka annál nyugisabb munka nincs is pláne hogy aludhat is akár.
2020. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a saját főnököd vagy, és a saját ütemedben, elképzelésed szerint, környezetedben dolgozol. Ennél nyugisabbat én elképzelni nem tudok, és nem is tapasztaltam meg soha.
2020. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom az ertelmes valaszokat, nagyra ertekelem oket. 🙂

Ment a zold kez.


Johetnek meg normalis valaszok!

2020. febr. 22. 17:46
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

És tudjuk, lehessen mellette olvasgatni...


Szerencse, hogy tényleg nem írod ki újra és újra:D

2020. febr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Latom letorik az ujjad es nem birsz tovabb gorgetni.

Van esetleg meg valami uj mondanivalod? Mert azt latom. hogy a kerdesre valaszolnod erdemben meg nem sikerult, csak prostinak tudod elkuldeni az embert - amit inkabb edesanyadnak vagy a lanyodnak ajanlgassal. 😇

2020. febr. 22. 20:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ruhawebshop raktárában áruösszekészítő.
2020. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

“ Amikor a saját főnököd vagy, és a saját ütemedben, elképzelésed szerint, környezetedben dolgozol. Ennél nyugisabbat én elképzelni nem tudok, és nem is tapasztaltam meg soha.”

Egy saját vállalkozás minden csak nem nyugis, főleg az elején. Persze most nem olyanra gondolok ami alig termel valamit.

2020. febr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Egy saját vállalkozás minden csak nem nyugis, főleg az elején."


Bizonyos szempontból nem az. Nekem személy szerint viszont igen.

2020. febr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!