Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Raktatok már helyre ordibálós...

Raktatok már helyre ordibálós főnököt? Ha igen, utána mi volt?

Figyelt kérdés
Tehát hogy olyan főnökötök/felettesetek volt, aki mindig mindenért kiabált, stresszelve üvöltözött, szinte nem is tudott normál hangon közölni semmit. És mondjuk szóltatok, hogy jó lenne, ha moderálná magát, mert nem a szolgái vagy kutyái vagytok. Volt már ilyen vagy hasonló? Ha volt, utána mik lettek a következmények?

2022. máj. 24. 21:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
A kollegának volt igaza, a főnöknek NEM, ráadásul k----va anyázott. és ki fázott rá? Hát nem a főnök. Ő maradt.
2022. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
Meg kellett volna vernie azt a főnököt.
2022. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 remetdol ***** válasza:
11%

Azt nem szokták már nézni, hogy mindig mindennek oka van.

Ha egy főnök kiabálós, annak tobbnyire a beosztottak idiótasága az oka. Olyan nem létezik hogy nincs oka, legfeljebb nem tudod mi az.

Én nem voltak ordítozós főnök, de sokszor szivesen ordítottam vilna kínomban, és vascsővel csaptam volna tarkón a kedves egybites melósokat, akik szarnal bele mindenbe és a memóriájuk 1 percnél nem terjed tovább.

Ott szokott a meglepetés lenni, hogy aki az utolsó cseppet tölti a közmondásos poharba, nem érti miért tört ki a főnöke, pedig azt kollektívan erték el a többiekkel.

Éniis akkor hagytam abba a műszakvezetést amikor már úgy utáltam a link alakokat az üzemben, hogy hányingerem volt munkába menet.

Sok hülye beosztott "nevelt" olyan főnőköket, amit utánna a nem annyira hülye beosztottak szívtak meg.

2022. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
13-as akkor neked nem való a műszakvezetés. Egy jó főnököt követnek a beosztottak. Az a te rossz vezetésed következménye, ha nem vesznek komolyan. Sok ember azt hiszi, hogy alkalmas emberek vezetésére, pedig erre csak az emberek töredéke képes.
2022. szept. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!