Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy főnök számon kérheti...

Egy főnök számon kérheti rajtam miért nem reagáltam (és jöttem be melózni) egy face messenger üzenetre? A face az mióta hivatalos komm csatorna?

Figyelt kérdés

Céges mobil nincs. Privát mobilok vannak, már akinek a főnök tudja a számát. AZ enyémet nem tudja, régebben tudta, de gyakran hívogatott még hétvégén is, hát számot cseréltem és az újat meg se adtam.


Céges email az van, de azt meg ugye csak munkaidőben vagyok köteles nézni, ez írásban szabályozott, így oda azt küld amit akar munkaidőn kívül.


Erre facen írta meg hogy menjek be extra melóra én meg nem mentem nem is válaszoltam. AZt hogy láttam-e az üzenetét nem tudhatja a főnök mert úgy van beállítva a face nálam hogy nincs üzi olvasási visszajelzés se (ghost mode).


Ezek után számon kérheti ezt a főnök? Hogy nem reagálok a facebookra?


Miért kéne nekem arra reagálni sőt akárcsak megnézni?


2022. máj. 25. 08:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
Igen, számon kérheti.
2022. máj. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó főnök - alkalmazott viszony, nem tudja a számod... xd
2022. máj. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

MI alapján? És ha én még ma inaktiválom a fiókom/letiltom a főnököt, akkor aztán mit kér majd számon?


Mert ma csak érjek haza első dolgom lesz hogy főnök bannoló listába és kész. Onnantól semmit se fog tudni küldeni-na akkor mit kér majd számon?

2022. máj. 25. 08:50
 4/17 A kérdező kommentje:

"Jó főnök - alkalmazott viszony, nem tudja a számod.."


Tudta régebben, de nem tudta korrektül használni, hétvégén este 10kor még szabi alatt is csöngött. egy darabig békésen tűrtem (évekig...kár volt) majd egy hívása után (este 10kor) másnap be a vodafonehoz számcsere és kabbe főnök.

MOst hívjál.

2022. máj. 25. 08:52
 5/17 Isti22 ***** válasza:
100%
A valóságban ez nem jog szerint működik. A helyzettől függ, hogy mennyire vagy kiszolgáltatva a főnöködnek.
2022. máj. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Komolyan számot cseréltél ezért, ahelyett hogy letiltottad volna a hívó számát?

Valami nem kerek..

2022. máj. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kamuszagot érzek, vagy legalábbis nem mondasz el mindent
2022. máj. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Jól van Pattogi, majd kirúgnak oszt mész a híd alá.
2022. máj. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

Ha ilyen idióta a főnök, gondolom azzal sem lesz jobb fej, ha kirúgasra kerül a sor.

Lehet hogy neki nem lesz igaza, de neked meg munkád nem lesz.

2022. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

" de neked meg munkád nem lesz."


Már miért ne lenne munkám? ez a sokadik munkahelyem, innen eljövök/kirúgnak, majd lesz egy sok + 1edik munkahelyem.

Miért, ez az utolsó cég a földön? Majd megyek máshova.

2022. máj. 25. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!