Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az természetes hogy felmondási...

Az természetes hogy felmondási időben már a főnököt se érdekli mit csinálok mikor jövök megyek?

Figyelt kérdés

Felmondtam. Lazábbra vettem a tempót. Kések reggel fél órát. Máskor ilyenkor mehettem is volna raportra a főnökhöz és leszedték volna a fejem. Most rám se néz a főnök. Leszarja.

Határidős melóval napokat késtem. Rá se kérdeztek. Jóvanazúgy.

A főnök jobban szarik a melómra mint én magam.


Ez így természetes?


2022. máj. 27. 11:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%

Egyik sem természetes, viszont, hogy tudsz úgy a tükörbe nézni, hogy ilyen trehány, szánalmas, gyerekes és éretlen a viselkedésed? Anyádék ezt tanították neked?

Az egy dolog, hogy már a felmondási idődet töltöd, ugyanakkor kutya kötelességed továbbra is ez idő alatt becsületesen dolgozni.

De ha a fizetésed kevesebb lesz, remélem nem fogsz ezért meglepődni. Ez járna neked egyébként!

2022. máj. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

"De ha a fizetésed kevesebb lesz, "


Állok elébe. De azt akkor neki jogcímmel igazolni kell a bérlapon hogy miért fizet 1 ft-tal is kevesebbet. az nem úgy megy hogy hasra üt és na akkor kevesebbet adok.

ez eléggé evidens.

2022. máj. 27. 11:27
 3/21 A kérdező kommentje:

"viszont, hogy tudsz úgy a tükörbe nézni"


Semmi gondom a tükörrel egy olyan cégnél amely szürkén foglalkoztat, ki be jelentget embereket kénye kedve szerint. itt nem nekem gond a tükörbe nézni és nem is nekem kéne belenézni.

az a főnök reszortja lenne.

2022. máj. 27. 11:28
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén: felmondtál. Tisztában vannak vele, hogy már csak muszájból vagy ott. Mit tennének? Adnak egy fegyelmit? Semmire nem mennének vele.
2022. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%

mindig azt mondom h végezd normálisan a melót mert ha úgy alakul visszavesznek(ne mond h soha most járt így 1 haverom)

pénzt meg lecsípja..te mondod h késel a melóval késel reggel bőven elég indok

2022. máj. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Kései Sirató ***** válasza:
27%
Ha én lennék a főnököd, fél óra késés miatt fél órával tovább maradnál bent, ha szeretnéd megkapni a szokásos munkabéred.
2022. máj. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

"pénzt meg lecsípja..te mondod h késel a melóval késel reggel bőven elég indok"


Tudod mit? csípje. Tartsa meg, költse gyógyszerre. 3 nap és örökre itthagyom ezt a szarhalmot.


Tudod mit? csípje le.

2022. máj. 27. 11:45
 8/21 A kérdező kommentje:

"fél óra késés miatt fél órával tovább maradnál bent, "


nem, nem maradnék benn egyetlen perccel se tovább. A bér meg? Dugd fel magadnak.

2022. máj. 27. 11:46
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
Ha ennyire lesz..rod az egészet, akkor minek írtál ki erről egy kérdést? Vagy tényleg nem sz..rd le mégse annyira?
2022. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

csak örömködök. az új helyre felvettek és MÁR KAPOK PÉNZT noha még a küszöböt se léptem át, belépési bónusznak hívják.

egyszeri 50.000 ft csak azért mert belépek.

így is lehet munkaerőt keresni.


Olyat is adnak ami nem is jár! itt meg azt se adták meg ami járt volna (ld 86%os utazási támogatás)

2022. máj. 27. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!