Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkavállaló felmondás esetén...

Munkavállaló felmondás esetén természetes hogy felmondási időben köcsög lesz a főnök?

Figyelt kérdés

Az egy természetes viselkedés hogy ha én munkavállalóival felmondok (vagyis nem kirúgnak én megyek el) akkor a felmondási időben az amúgy se egy álom főnök még az eddigeknél is köcsögebb lesz? És kákán is csomót keres kötözködik ha van sapka az a baj ha nincs az a baj alapon?

Egy így szokás? Érezteti hogy nagy hiba volt itthagyni őt, de még utoljára azért megmutatja „ki az úr a háznál"?

Olyan szintű kötözködések vannak hogy 20 perc az ebédidő és stoperrel nézi 20 perc alatt visszajövök-e. De csak én vagyok érdekes más maradhat akár fél órát is kutyát se érdekli.

Vagy dohányzás fegyelmit kaptam mert tiltott heylen dohányoztam, ami igaz is elvileg csak épp az összes melós ott dohányzik még maga a főnök is ott szokott, de másnál ez nem probléma csak nálam, és nálam is csak azóta mióta felmondtam.

Hogy előtte kismilliószor ott bagóztam és kutya se szólt az mellékes...

szóval ilyenek vannak.


2017. okt. 16. 08:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez nem törvényszerű, de vannak szemétládák akik így mutatják meg, hogy ki a főnök..szánalmas. ne foglalkozz vele, nemsokára úgyis otthagyod azt a kócerájt :) addig meg próbáld meg nem kirugatni magad, mert akkor pl nem is lennél jogosult munkanélkülire..persze nem tudom mi a terved, de én kihasználtam 3 hónapot. otthon maradtam és majdnem megkaptam azt a pénzt amit máskor munkával kerestem. Ha konkrét terved van munkaügyileg akkor persze az jobban megéri.
2017. okt. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

"addig meg próbáld meg nem kirugatni magad"


Miket mondasz... nem tud kirúgni mert már felmondtam (többszörös felmondás tilalma ld Mt)

2017. okt. 16. 08:32
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
És? Legyél vele te is köcsög egész nyugodtan, küldd el az anyjába. Nincs már miért behúzni a farkadat előtte, nem tud kirúgni.
2017. okt. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

lehetsz vele te is olyan, mint ő veled, csak még ő nagyon megtud szívatni ha akar


nekem szerencsére olyan főnökeim voltak akik nagyon rendesek voltak, felmondás után segítettek még, meg ugyanúgy jó volt a hangulat

2017. okt. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%

"többszörös felmondás tilalma ld Mt"


Melyik paragrafus?

2017. okt. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Vagy dohányzás fegyelmit kaptam mert tiltott heylen dohányoztam"


A fegyelmi tárgyaláson mi volt? A személyzeti osztályon is voltál miatta?

2017. okt. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én amikor felmondtam, akkor szeptemberben szóltam, hogy kezdjék keresni az utódom, november közepen meg beadtam a felmondast dec31-el. ..

Velem nem voltak köcsögök.... sőt normálisabb, és nyugodtabb volt ez az időszakom, mint a cegnél töltött legtöbb idő.

2017. okt. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"A fegyelmi tárgyaláson mi volt? A személyzeti osztályon is voltál miatta?"


Hol élsz..... itt nem így megy. Személyzeti "osztály" eleve nincs ahhoz kicsi a cég, max egy személyzetis csaj van.

Fegyelmi tárgyalás meg itt nem divat odanyomnak egy papírt hogy fegyelmi és csók.

Nem szabályos tudom na de őszintén ki nem szarja le?


Még akkor is leszartam amikor nem akartam távozni most meg hogy elmegyek szerinted milyen magasról teszek rá. Panaszkodni meg személyzeti osztály?

Összegyűr első kuka és ennyi.

2017. okt. 16. 10:25
 9/17 A kérdező kommentje:

"csak még ő nagyon megtud szívatni ha akar "


még van rá ez a hét és slussz. Úgyhogy rá kell kapcsolnia.

És ugye mi van ha netán "lebetegszem" erre a hétre-az is beleszámít.

2017. okt. 16. 10:28
 10/17 anonim ***** válasza:
lol, az előző munkahelyem pont ilyen volt. Fegyelmit is egy ollóval kivágott papírfecnire kaptunk, ráadásul akadt hogy úgy, hogy nem csináltunk semmi rosszat. Nevetséges kabaré volt az egész. Sz****rd le, gyökér, semmit nem veszítesz, ne foglalkozz vele.
2017. okt. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!