Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan hogy vacilláltá...

Volt már olyan hogy vacilláltál hogy menj vagy maradj az adott munkahelyen?

Figyelt kérdés
Végül mi segített dönteni és mi volt a munkád akkor?
2022. máj. 27. 11:43
 1/6 Kései Sirató ***** válasza:
92%

Volt, igen, nézegettem az álláshirdetéseket és nem találtam jobbat, mint ami most van, mert magát a munkát imádom, csak a főnököm volt idegbeteg.

Aztán eltelt fél év és a főnökömet az igazgató kirúgta, így most nagyon örülök, hogy itt maradtam, mert az új főnököm korrekt és normális.

2022. máj. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Eddig minden munkám ilyen volt 😃

Nagyon rossz... mostani minkahelyemen már csak azért vagyok 1+ éve, mert belefáradtam a jelentkezésekbe.

2022. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Most is ilyen.


Ellene szól:

-nagyon rossz munkaidő beosztás. Ülve el tudnék aludni.


-aránylag kevés pénz


Mellette:

-szeretem a munkám

-jófej csapat

-belefáradtam a jelentkezésekbe és a kevés szabadidőm sajnálom interjúkra

2022. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nálam ellene: monoton, sokszor szó szerint csak ott vagyunk, ülünk és nézünk ki a fejünkből. Ünnepnap és Hétvége is ugyanaz a pénz, nincs fizetett szabi 24/48as munkarend


Mellette: 10perc és ott vagyok, nem kell megszakadni. 10 alkalom havonta 240e Ft.

2022. máj. 27. 14:10
 5/6 anonim válasza:
56%

Volt hülyére dolgoztam magam apró pénzért.

Három hónap próbaidő után otthagytam.

Mire megszoktam egy helyen megismerkedtem a kolégákal dobtak volna át más részlegbe 8 órás munkaidőt 12 órásra váltották fizetés nevetséges.


Nem volt kedvem megvárni a következő szar fizetést. Minden műszak azzal kezdődött hogy innen bármikor el lehet menni akinek nem tetszik.

Amikor meg mondtam,hogy jó akkor én megyek csak néztek a vezetők.

2022. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Én most épp ilyen helyzetben vagyok. Megkeresett a régi főnököm, akinél jobb ember még soha nem ismertem, korrekt, jófej, rendes, semmi rosszat nem tudok rá mondani. Viszont a munka nem tudom, hogy tetszene-e, más lenne mint a amit most csinálok, én pedig szeretem a jelenlegit. Mindkét hely mellett van sok érv és ellenérv, és holnap hív újra, lassan döntenem kéne. Lehet, hogy őt fogom választani, mert bár szeretem amit most csinálok, de már nagyon unalmas, minden napom ugyanolyan, semmi kihívás.. a pénz nagyjából ugyanannyi lenne mindkét helyen, szóval ez alapján nem tudok döntést hozni.
2022. máj. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!