Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most tényleg nincs olyan...

Most tényleg nincs olyan munkahely, ahol nem kell mindenedet, azt aki voltál/vagy, és az életedet is feladnod, csak mert dolgozol?

Figyelt kérdés

Kb dolgozok, és a maradék időmben felkészülök holnapra (kaját csinálok, mosok stb.), amikor dolgozok. Maradék időmben SEMMI energiám nincs.

Hobbijaimra, arra amiket szeretek csinálni szabadidőmben, ha van is valami kis időm, energiám már semmi rá.

Tulajdonképpen mondhatjuk hogy nincs életem mellette. Nincs párkapcsolatom, de elképzelni nem tudom, hogy ha lenne hogy szakítanék rá időt.

Már lassan ott tartok hogy kezdem magamat elveszteni, emlékszek még hogy mit szeretek, pl hobbik közül, zenélni, kreatívkodnk, de kezdem elfelejteni, hogy miért is foglalkozok ezekkel, hoyg mi jó van bennük, hogy hogyan is álltam neki. Úgy érzem magam mint egy kiüresedett robot.

TUDOM, hogy más mellette gyereket is nevel meg mindent is csinál többek között, nekik innen is minden elismerésem 🙏. Úgyhogy legyszi ne ezzel gyertek, mert ezt tudom!

Nekem ez valamiért nem működik, lehet én vagyok gyépés vagy valami nyomorék...

Most csak en vagyok szar helyen, és váltsak, vagy mindenhol ez van, és en vagyok nyomorék, hogy nem tudok élni normálisan?


2022. máj. 27. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Keress normális melót.
2022. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Mo.-n nincs, hisz munkaalapú társadalmat kívánt a nép, meg is lett.
2022. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Akad azért. Vannak akik 40 órát dolgoznak egy héten és nem kell ingázniuk. Ha pedig megengedheted néha főzés helyett menj el kajálni. Én régebben állandóan főztem de most már úgy vagyok hogy rohadjon meg a világ, úgyis inflálódik ezerrel amit félreteszek.
2022. máj. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#1 Mondjál pár példát......


Eddig 5 munkahelyem volt a legkülönbözőbb fajtákból, bolti eladótól a szakmát igénylő irodai alkalmazottig, de 8 óra munka mindenhol 8 óra munka.

2022. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz hasznos válasz, viszont falvakban/kisvárosokban előfordulnak ilyen kisebb boltosok (ajándékboltosok vagy virágárusok) akiknek az üzlete a házuk mellett van közvetlenül, vagy ez a ház külön erre kialakított elülső része.

Ők azok akiknél nyugis az élet; délelőtt nincs nagy forgalom, nyitva ugyan a bolt, de be van zárva az ajtó, ők meg felteszik a kaját ebédre, esetleg takarítani is, vigyáznak a gyerekekre/unokákra, aztán ha jön egy kuncsaft, akkor becsönget, ők meg kiszaladnak kiszolgálni.

Nagymamám falujában van egy ilyen virágboltos nő, ott láttam először ilyet, de elvileg jópár ilyen van..

2022. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

"Eddig 5 munkahelyem volt a legkülönbözőbb fajtákból, bolti eladótól a szakmát igénylő irodai alkalmazottig, de 8 óra munka mindenhol 8 óra munka."

És ezzel hol a baj? 5x8 óra munka mellett, hacsak nem valami extrém megterhelést jelentő melóról van szó, bőven van (vagy legalábbis lehetne) élete az embernek.

2022. máj. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Hany orat melozol? Vagy tobb muszak? En 13 ora mellett is elvagyok. Eletem is van, edzeni is jarok 🤷
2022. máj. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Írtam h nem tudom mas hogy csinálja, én így is napi 4-5 órát alszok.
2022. máj. 28. 13:02
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondom lehet én vagyok gyépés ...
2022. máj. 28. 13:03
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy dolgozom,hogy 7-től 15:00-ig. Én kértem így, hogy elkerüljem a dugót. Így autópályán 15 perc alatt bent vagyok. Haza szintén ennyi. A mosást este bepakolom és úgy időzítem,hogy mire hazaérek végezzen a mosógép, csak ki kell teregetni, de ugye nem mosok minden nap. Főzni csak hétvégén szoktam, hétközben rendelek. Tulajdonképpen ott az egész délután, 8 óra munka mellett. Nekem a nehezítő "tényezőm " a gyerekem, most azt nézem mikor tudnék eljárni edzeni.
2022. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!