Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy azok a...

Miért van az, hogy azok a kollégák, akiknek mindenük megvan, jobban is keresnek, azok irigylik legjobban azt, akivel végre történik valami jó az életében, de annak ellenére sem tart még messze ott, mint ők?

Figyelt kérdés

2022. máj. 29. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Konkrétan?
2022. máj. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Mert félnek, hogy esetleg utol meri érni őket valaki. Ezek sérült lelkinyomorékok, örökké a kis farkukat fogják méricskélni.
2022. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

En eddig mindig az ellenkezojet tapasztaltam mindenhol.

🙃

2022. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rébusz...?
2022. máj. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az szokott irigykedni, akinek alig van valamije és főleg azokra, akiknek jóval jobban megy a szekér.
2022. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
60%

Az ember lételeme a mozgás a fejlődés, az előrelépés. Akinek mindene megvan, annak baromi nehéz fejlődni, hiszen hova? Fiatal koromban egyszer ezt írtam valahol:

"Szomorú ember az, aki felért a csúcsra,

mert lefelé vezet onnan minden útja."

Lefelé menni, visszafejlődni messze nem a boldog élet záloga, sőt! Pedig neki most már ez jut osztályrészül, míg a fejlődésben lévő kolléga előrelép. Na, ezt irigyli.

2022. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Mert az emberek irigyek engem nem érdekel más élete de ez ritka.Én mindig ezért kamuzom semmim nincs meg albérletbe lakom de még igy is irigyek ha meg látnak egy jó nővel.
2022. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!