Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi az amitől legjobban félsz,...

Mi az amitől legjobban félsz, hogy karácsonykor történik? Pl beteg rokon meghal, stb.

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Különösebben nem félek semmitől, hiszen ami nem rajtam múlik, arra úgy se lehet tervezni, éppen ezért felesleges félni.

Legfeljebb annyi, hogy miután néhány éve összeszedtünk egy fosós vírust pont karácsonyra és mindenki betegen feküdt otthon, azóta próbálok a karácsony előtti 1 hétben keveset mozogni (tavaly is beteg voltam amúgy, lázam volt, szerintem akkor ment át rajtam a covid), de ez is olyan, hogy nem csak tőlem függ, mert bárki más is hazahozhatja a családból - és nem is én kaptam el elsőnek egyik alkalommal sem.

Ez a beteg rokon meghal (csak hogy maradjunk a példánál) ez is most olyan, hogy ígyis-úgyis rosszul fog érinteni, ha tudod, valakiről, hogy gyógyíthatatlan és közeleg a halála. Ha meg nincs ilyen rokon, mindenki egészséges, akkor meg úgyse erre gondolsz meg tervezel.

2021. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy karácsonykor vagy nem karácsonykor történik valami.
2021. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Igen, szerintem is, 2. Egyet értek a 2-es válaszolóval.
2021. okt. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én attól félek a legjobban hogy Talalkozni kell a rokonokkal.
2021. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy nem lehetek kettesben a kedvesemmel, hanem anyámékkal kell ünnepelnem
2021. okt. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Amitől tartok, az a rengeteg kaja + sütemény, amit eszünk Karácson és Újév között. Olyankor mindig felszalad rám néhány kiló, amit elég nehezen tudok leadni utána. A rokonokkal való összeröffenést sem díjazom igazán, mert lényegében erőltetett beszélgetésből áll az egész, semmi ünnepi hangulata sincs.
2021. okt. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kérdezőcske2 válasza:
Fogfájástól, tönkre tudja tenni azt a szép ünnepet. Válás
2021. okt. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy a családom beszól nekem. Majdnem mindig találnak valamit pl. híztál.
2021. nov. 29. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!