Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bár tudom, hogy tiltva van,...

Bár tudom, hogy tiltva van, de nem kellene egy oldalt létrehozni, hogy melyek azok a munkahelyek ahova nem érdemes jelentkezni ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 31. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jogilag ingoványos talaj lenne.

De fakaszd ki a szíved, mi történt.

2022. máj. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nem, gyakorlatilag Facebookon is vannak ilyenek. Csak vigyázni kell, mert ha nem tudod bizonyítani ami történt, téged visznek el jó hírnév megsértése miatt.
2022. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2022. máj. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt csak azért írom, mert van pár rossz tapasztalom és lenne jó pár tanácsom az álláskeresőknek, hogy hol vannak a buktatók !
2022. máj. 31. 11:31
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Minek külön ilyen oldal? Facebook teli van köpködéssel. Én pl elhűlve olvasom sokszor, hogy olyanok, akik soha nem dolgoztak egy helyen mennyi negatívumot össze tudnak írni, puszta feltételezések alapján

Névvel nem mered kiírni a hely facebook oldalára igaz?

2022. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen: [link]
2022. máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak azért nem írnám ki névvel, mert attól félnék, hogy beperelnek. És mivel én egyedül vagyok, ott meg a főnök és még pár alkalmazott, elég könnyen el lehet veszíteni egy ilyen pert !
2022. máj. 31. 18:35
 8/8 Isti22 ***** válasza:
100%
A Google-ön is vannak értékelések, csak keress rá a cégre.
2022. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!