Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Inkább dolgoznátok napi 8...

Inkább dolgoznátok napi 8 órát egy olyan munkahelyen amit szeretnétek csinálni, DE a munkatársaid utálod és komoly lelki problémáid lennének ettől amivel már úgy érzed hogy pszichológushoz kellene jarnod,Vagy váltanátok munkahelyet?

Figyelt kérdés

2022. máj. 31. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem volt irritáló munkatársam, de szépen kivártam amíg felmondott és utána nyugi lett. Szóval én inkább maradnék, úgyis felmond.
2022. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 évet lehúztam így, majd munkahelyet váltottam. Azt csinálom amit szeretek és végre megszabadultam tőlük. Én gyűlöltem a munkatársaimtól, rosszindulatúak és kétszínűek voltak. Szerintem fontos, hogy kikkel dolgozol együtt.
2022. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első, 6 éve várok. És ő az egyetlen munkatársam.
2022. máj. 31. 15:31
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Munkatárstól nem lennének lelki problémáim, eleve, ugyanis nem bandázni, hanem dolgozni járnék be.

Ha a munkát szeretem, felőlem bárki lehet mellettem, nem érdekel.

2022. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4es, ez a munkatásnő a férjem exe. És sajnos kivitelezhetetlen, hogy ne egymás mellett dolgozzunk. Sajnos így hozta a sors. Érezni a levegőben a feszültséget. A munkából adódóan próbáltam vele kedves lenni ezek ellenére is, félre tenni a magánéleti dolgokat, és be tudni ezvan alapon, barátkozni.. de ha beszéltünk is csak felidegesített, mintha direkt heccelt volna, hogy boruljak ki. Úgy tesz mintha az én barátaim az övéi is lennének. Folyamatosan érzem ezt az én jobb vagyok nálad versengés. Konkrétan f*sz méregetés megy állandóan, és ez már gyerekes. Volt hogy nem beszéltünk hónapokig, kerültem is nyilvánosan, akkor az is kellemetlen volt nekem. Megismertem és egyszerűen egy napraforgó. Mindenkit kibeszél a háta mögött, aztan a szemükben meg jópofizik. Ott használja ki az embereket ahol tudja.

Rá nyomja a bélyegét sajnos a kapcsolatotomra is

2022. máj. 31. 16:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem engem annyira nem készítene ki egy munkatárs max ha nagyon extrém dolgokat művel.Viszont ha te nem bírod ki vele akkor egyértelműen válts mert nem éri meg mentálisan leépülni egy munkahelyért se.

Keress más munkahelyet,ki tudja lehet több fizetést is kapnál vagy a körülmények jobbak,azt mindig jó tudni milyen lehetőségeid vannak.Ha rosszabb van csak még mindig itt van a mostani.

2022. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Mi akadályoz meg abban hogy új hrlyet keress? Tán a kényelem? Szerinted normális ha vki úgy kikeszít hogy szakemberhez kell menned?
2022. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltam mindkét helyzetben is, hogy én jöttem el, meg olyanban is, hogy az idegesítő kolléga távozott, igaz, nem kellett hozzá 6 év. Az adott helyzetben az adott döntés megfelelő volt, akár távoztam, akár kivártam. Te ismered a helyet, a helyzetedet, és hogy mennyire van esély a változásra, és hogy a távozás vagy a kivárás a jó döntés. Azért 6 év sok idő.
2022. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a szituban voltam. 1 évig tűrtem, aztán felmondtam.
2022. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló dilemmában vagyok, csak: A? a pszichológus nem tud segíteni, legalábbis nálam; B, egy betegség miatt a munkahelyváltás igencsak nehéz nálam. Így lehet, hogy marad a xar.

A te esetedben én váltanék.

2022. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!