Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy 18 éves önbizalomhiányos,...

Egy 18 éves önbizalomhiányos, nehezen baátkozó személy tudja magát annyira fejleszteni, hogy egyetem után egy komoly munkája legyen, akár tárgyalásokra járjon, kapcsolatokat építsen?

Figyelt kérdés

2021. nov. 16. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Ha akarja, igen.


Ha csak nyafog, akkor nem.

2021. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Egyertelmuen igen. En pl.
2021. nov. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
96%

Abszolút! Főleg ha egyetemen olyan dolgot tanul az ember, ami motiválja is, a tanulás is adhat önbizalmat, hiszen a jól sikerült vizsgák, beadandók is adhatnak egy pluszt az embernek ilyen téren.

Az egyetemen meg elég jól lehet a kapcsolatokat épiteni, csak te is nyiss az embere felé, ne zárkózz el.

2021. nov. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Valakinek elég, hogy elhatározza, változtat magán és csinálja. Van, ahol nem elég, a klinikai esetek ilyenek. Érdemes pszichológushoz fordulni, esetleg pszichoterapeutához vagy pszichodráma csoportba. Itt senki nem ismer téged, nem nagyon fog tudni személyre szabott válaszokat kapni.
2021. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem nagyon fogsz tudni*


Az sz betű megszökött. :D

2021. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sokat fogsz, lehet még változni 18 éves korodhoz képest. Én sokat változtam, pl. a barátnőim sokat szocializáltak rajtam. Még az utóbbi években is változtam, finomodtam. 49f.
2021. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kezd el fejleszteni magad, vannak könyvek, képzések, rengeteg energiát és új lehetőséget fog adni! #6 voltam
2021. nov. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fejlődni és pláne fejleszteni mindig lehet - de nem csak az egyetemen múlik.
2021. dec. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Könyvet tudtok ajánlani?

2021. dec. 13. 09:09
 10/11 anonim ***** válasza:

nézelődj pl itt:

[link]

[link]

[link]

Nekem ez segített:

[link]

De gyorsabb lenne, ha valami önismereti csoportba, vagy terápiára el tudnál menni!



Káros emlékek feldolgozása:


[link]


írj privit, ha gondolod.

2021. dec. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!