Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm nyomult rám,de én...

A főnököm nyomult rám,de én utáltam rá,hogy nem akarok tőle semmit(nem mondtam meg konkrétan neki).Majd pár hét múlva kirúgott azzal az okkal,hogy rosszul dolgozom.Pedig jól dolgoztam...Most akkor miért is rúgott ki?

Figyelt kérdés

2022. jún. 5. 18:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat igazabol mar tokmind1. Azis lehet, h csak azert vett fel mert bejottel neki
2022. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jó hát nem tök mindegy,mert ez igazságtalanság....Engem még soha nem rúgták ki sehonnan.Pontosanbérkezem dolgozni,a munkámat elvégzem normálisan és ez a hála.
2022. jún. 5. 18:14
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Felesleges ezen lamentalni, hiszen ugy sem tudod bebizonyitani, meg akkor sem, ha igazad van.


Az elet csupa igazsagtalansag, sajnos. Jobb, ha megszokod.

2022. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbaidős voltál?
2022. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen próbaidős voltam.sms-ben lettem kirugva.
2022. jún. 5. 18:23
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg ennyi gerinc sem volt benne, akkor inkabb orulni kene neki, h nem ennek a faroknak dolgozol a tovabbikban.
2022. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%
5: Akkor sajnos semmit nem tehetsz. Próbaidő alatt indoklás nélkül elküldhetnek bármikor. Esetleg kérdezd meg a rendőrséget vagy egy jogászt az ügyben.
2022. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert elutasítottad. De kár ezen tépelődni.. az sem lett volna jó, ha ott maradsz és kerülgetned kell, mert folyamatosan nyomul rád. Szemét dolog volt tőle de legalább arra gondolj, hogy megszabadultál egy ilyen alaktól.
2022. jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Reméljük jobb lehetőséget ad be az Élet.

Tudod, amikor egy ajtó bezárul, nyílik egy másik.

Én a hazugságot és képmutatást is utálom az igazságtalanság mellett. Na, de valakinek el kell játszani ezt a szerepet, hogy én ezt tudjam... Nem teszek ilyeneket az biztos ..

2022. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

#2:

És ezt most mi a büdös francért nekünk sírod? Miért nem neki?

2022. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!