Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha már munkába...

Mit csináljak ha már munkába indulás előtt órákkal gyomoridegem van, feszült és ideges vagyok?

Figyelt kérdés
Már maga a tudat,hogy már megint menni kell ... kötelező,mert valamiből meg kell élnem ... ugyanazok az arcok,ugyanazok a nem őszinte emberek ... fáradt vagyok az egésztől .. ki akarok törni ebből,állandóan ötleteken agyalok,és ez még idegesebbé tesz.. idegességemben jól bekajálok,utána meg ettől lomhább leszek.. és egyedül élek,nincs akire még lelkiekben esetleg támaszkodhatnék néha ... Csak nekem vannak ilyen gondolataim ?
2018. jún. 27. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keresni kell másik helyet. Gondolkozz rajta mi az amivel szívesen foglalkoznál, és hogyan lenne esélyed ahhoz hasonló munkára. Rossz a közeg, attól érzel így.
2018. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem, sokan gondolják így. Sajnos én is. Jelenleg betanított munkát végzek részmunkaidőben. Egy dolog, hogy hajtják az embert, de nem szeretem, mert rossz a társaság. 25 emberből jó, ha 2-3 nem ellenszenves. Eddig négy munkahelyem volt, mindenhol akadtak olyanok, akiket nem kedveltem, de ilyen ellenszenves közegben még nem dolgoztam. Remélem, hamarosan találok másik helyet és akkor elszabadulhatok onnan.
2018. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen gondolataim. Nem akarom ezt csinálni. Nem akarom, h más ossza be az időm. Hogy fel kell kelnem akkor is minden nap korán, amikor nem akarok. Hogy más mondja meg, hogy mikor mehetek szabadságra. Hogy mikor mehetek hugyozni, mikor mehetek enni. Nem akarok rabszolga lenni.
2018. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!