Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Passzív féléven való munkavisz...

Passzív féléven való munkaviszony konkrétan milyen fajta bérezést von maga után? Milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

Egyetemen hallgatói jogviszonnyal rendelkezem, csak szüneteltetem.


Informatikus állást keresek, semmi komoly, Pythonban szoktam csinálgatni saját projekteket. Régebben meg C#-ban meg C-ben próbálkoztam. Meg egy minimális Java meg Kotlin. De ezek kb. tényleg csak kóstolgatás volt.


A Python-t szerettem meg a legjobban, csináltam GUI-kat, matematikai statisztikai elemzéseket meg ilyenek, automatizált adatgyűjtés, árfolyamfigyelés, stb...


Linuxban Debian-ban is szerintem úgy kényelmesen érzem magam - Xubuntut használok mindennap ami ugye Debian alapú. De régebben sima Debian-t használtam meg konfigurálgattam.


Lényeg a lényeg, nem számítok itt egetverő bérezésre, csak szeretném tudni, hogy hogyan induljak neki, milyen elvárásaim legyenek/lehetnek a meghallgatás során, meg mi a reális.


3/4 évet tudnék dolgozni mert kevés órám lesz 2022 őszi félévtől, ugyanis visszatérek aktív jogviszonyra.


Felsőfokú angol nyelvvizsgám van.


Szóval nincs sok vinni valóm.


Ennyi, a suli folyamatban csak betegség miatt passzívra kellett mennem.


Szóval úgy heti 2 - 3 munkanapot tudnék bevállalni úgy 6 órát.


Olyan havi 50 000 vagy 60 000-re gondoltam, azaz kb. nettó 1000 ft/óra.


Nem tudok diákmunkára menni mert már elmúltam 25.


Hogy konzisztens maradjak egészen 2023 februárig kb., nem szeretnék a munkaidőmön meg a szerződésen változtatni ha a bérezés különbség nem szignifikáns. De ha persze dupla annyit keresnék, akkor már lehet.


Mi a reális?



2022. jún. 7. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:
49%

Diák munkát nem vállalhatsz passzív félévesként.

Minden más attól függ hogyan tudod kialkudni munkahelyeden.

2022. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!