Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan családtagotok, vagy...

Van olyan családtagotok, vagy ismerősötök, hogy ha home office-ban dolgoztok, az nekik azt jelenti, hogy akkor könnyen ráértek? Hogy reagáljátok le?

Figyelt kérdés

2022. jún. 8. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy, alszok tovább, munkaidő van.
2022. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, mondtam neki hogy meddig tart a munkaidőm, utána indulok.
2022. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek, de különösebben nem foglalkoztatnak, 3 éve vagyok home officeban, a nagy részük le is morzsolódott az életemből. Egyszer elmagyaráztam, hogy mi a helyzet, de utána nem érdekelt, ha ennek ellenére valaki nem fogta fel és ha megsértődött amikor nem értem rá munkaidőben.
2022. jún. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%
Az elején volt. Hogyhogy nem főzök naponta, hiszen úgyis ráérek. Hogyhogy nem járkálok ki a boltba, hiszen nem látja senki. Intézzek már el nekik ezt meg azt, mert a hely csak munkaidőben van nyitva és én úgyis ráérek kiszaladni. A jó öreg varázsszókat: "nem" illetve "közöd?" alkalmazva elég hamar leszoktak rólam.
2022. jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van. A szüleim (nem velük élek), mindig nyaggatnak, hogy miért ülök egész nap a szobámban miért nem járok el ide-oda, egyszerűen képtelenek megérteni, hogy dolgozom, nem a lábam lógázpm egész nap.
2022. jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Csak ilyen van. Vagyis volt. :D A párom teljes családja. Hívogattak, "csak úgy" beugrottak hozzám munkaidőben, stb.

Első pár alkalommal még felvettem a telefont és ajtót nyitottam, majd közöltem hogy dolgozok. Pár alkalom után szimplán nem vettem fel a telefont és nem nyitottam ajtót munkaidőben. Így elég hamar megszokták hogy nem érek rá.

Amúgy különösebb sértődés nem volt, csak eleinte nagyon csodálkoztak.

2022. jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, anyám. Még vele lakom, és sokszor megkér, hogy csináljam már meg ezt, meg azt, mindig mondom neki, hogy természetesen megcsinálom, 4 után :) Nem nagyon érti...
2022. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Van, határozottan nemet mondok nekik.

Privát telefont nem veszem fel munkaidőben ha nagyon nem értik.

2022. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám ilyen kicsit, mondjuk ő alapvetően világéletében az a típus volt, aki amikor lehetett, lógott a munkahelyén, mindenki magából indul ki. Neki a kedvenc időtöltése az, hogy konkrétan csip-csup f...gok miatt felhívogat és fossa a szót, amikor tudja, hogy home office-ban vagyok. Én szimplán kinyomom, ha éppen nagyon alkalmatlan időben zavar, és aztán visszahívom. Egyszer sem volt vészhelyzet.
2022. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!