Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi vacsorára mit...

Munkahelyi vacsorára mit "illik" felvenni, ilyen esős időben? 27/N

Figyelt kérdés
új munkahelyen kezdtem és most lesz holnap először ilyen közös ismerkedős vacsora. Az eddigi munkahelyeimen nem volt ilyesmi, szóval nem igazán tudom hogyan illik öltözni, sminkelni stb. Ráadásul az időjárás is beleszól, sajnos nincs autóm úgyhogy tömegközlekednem kell
2022. jún. 9. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
A helyszíntől függ, ahova mentek. Egy pizzériába nem veszünk fel estélyit, egy elegáns étterembe meg nem illik a farmer.
2022. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ hol dolgozol. De amúgy max egy kicsit jobb mint munkába szerintem pont megfelelő. Eső miatt meg vigyél egy ernyőt és annyi.
2022. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Milyen munkahely és hol lesz a vacsora? Valami business casual öltözékkel szerintem nehéz mellélőni egyébként.
2022. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Esőkabátot.
2022. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Tedd ki a csecseket, hátha hazavisz aztán a kisfőnök.
2022. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Morzsi007 ***** válasza:
17%
Ha beakarsz vágódni a főnöködnél, akkor öltözködj ennek megfelelően, ha nem, akkor visszafogottabban készítsd el magadat. Persze attól is függ milyen helyre mentek.
2022. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván nem a szabadban, nyílt területen lesz a vacsora. Amúgy meg az esernyő nagyon hasznos eszköz.
2022. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem kell túlizgulni,vegyél fel egy laza/szolid utcai szerelést és kész.Max akkor vegyél fel elegánsabbat ha valami über vezetői körökben mozogtok vagy nagyon puccos helyre mentek
2022. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bugyi legyen rajtad.
2022. jún. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!