Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Na most teljesült be az...

Na most teljesült be az ördögi kör?

Figyelt kérdés

Tehát pályakezdő nem kell,mert nem tapasztalt.

Majd valahonnan szerez tapasztalatot,és talál valami okot hogy később átjöjjön hozzánk.

Ja bocs főnök,csak tapasztalatért jöttem,hogy átmehessek oda.

Csá!

De kapkodjuk őket amúgy,mindenhova követelmény pályakezdőnek lenni,hogy felvegyenek.

Neked már volt munkaviszonyod?Takarodj!

Na de kell,mert kirúgjuk az öreget,akire nincs támogatás.

Spóroljunk!

Na de ilyen elvárások mellett milyen pályakezdő az,aki be meri tenni a lábát ilyen helyre?

Vannak helyek,ahol nincs 100 opció,ahol "nem lehetsz válogatós,mert az a kutyába való".

Bár ezt a boomer korosztály úgyse veszi észre,hiszen 10-kor már bent van a két feles.



Feladatok :


Napi hibaelhárítás és karbantartási feladatok elvégzése

Termelő gépek rendelkezésre állásának biztosítása

Felmerülő alkatrész- és karbantartási segédanyag igényének jelzése a karbantartási vezető felé

Fejlesztési és hiba-megelőzési javaslatok a csoport, illetve a karbantartási vezető felé


Az álláshoz tartozó elvárások :


2 műszak + időszakos éjszakai ügyelet vállalása

Szakirányú végzettség

Elektromos rajzolvasási gyakorlat

Precizitás, önállóság

Jó probléma megoldó képesség


Állás betöltéséhez előnyt jelent :


Termelő üzemben, gyártósorok hibakeresésében / javításában szerzett jártasság

Erősáramú végzettség

PLC- és pneumatikai ismeretek

2-3 éves termelő üzemi gyakorlat


Amit kínálunk :


Hosszútávú stabil munkahely

Családias légkör

Szerintem ezt a családias légkört mindenhol csak ígérgetik,de együk meg.

Az előbbit meg egye fene vegyük készpénznek.


2022. jún. 12. 01:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Te amúgy jól vagy vagy miről beszélsz? Betoltad esetleg ezt interjún is?
2022. jún. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem csak láttam ezt valahol anno,nézegettem mindenféle városokban mindenféle hírdetést,és érdekelt,hogy mizu másokkal.

Nem csak az én tehenem meghalt,akkor a tied is haljon meg elvet követem mint az áltag.

Érdeklődtem,bocs.

2022. jún. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te most akkor 2 profilról írsz és válaszolsz a saját kérdésedre? :DDD
2022. jún. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

A bemásolt álláshirdetésben nem szerepel, hogy szívesen látnának pályakezdőket. Sőt, előnyként van említve a tapasztalat. Most megkérdezhetném, hogy minek jelentkezel ide, és miért lepődsz meg, hogy nem örülnek neked, de értem, hogy minden lehetőséget megpróbálsz. Ez önmagában dícséretes, csak épp nagyon kevés. Ahhoz, hogy felvegyenek pályakezdőként, változtatni kéne a hozzáállásodon. Ha én lennék a majdani betanítód/ főnököd, a következő elvárásaim lennének:


- A problémáid tömör és egyenes megfogalmazása. Senkinek sincs kedve egy ingerült hisztiből kihámozni, hogy mi bajod van.


- Ismerd meg a vállalat érdekeit/ lehetőségeit. Kérdezz, mielőtt vádaskodsz. Ajánlj is, pl. elhívatottságot és gyors betanulást, ne csak követelőzz.


- Magad is tegyél a családias légkörért. Első nap mindenki kedves lesz veled, de ha utána azt látják, hogy mindig savanyú a képed, csak panaszkodsz és persze mindig csak veled igazságtalan a világ, akkor nulla lesz a családias légkör körülötted.

2022. jún. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%

Nem én jelentkeztem.

Csak érdekel,hogy mi lesz a sok új emberrel majd.

2022. jún. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
+Ha csak ilyenek vannak,5-10 év tapasztalat mindenhova,meg stb.
2022. jún. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hogy mi lesz? Előbb-utóbb mind munkát kap. :) (Feltéve, hogy normálisan viselkedik.) Persze lehet, hogy nem az álom munkahelyre vesznek fel rögtön. Ismerek mérnök diplomás kollégát, aki eljött melósnak, mert tapasztalat híján nem vették fel vezetői munkakörbe. Itt bizonyította, hogy elbír több felelősséget, stresszt, kiemelték csoport vezetőnek. Ez még mindig nem a végzettségének megfelelő munkakör, de már releváns tapasztalat egy mérnöki álláshoz. Na, ezzel meg éppen az a baj, hogy meg fog lépni, és persze nekünk meg szar lesz, viszont ez már nem a kérdésed témája.
2022. jún. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es kommentben csúnyán beégetted magad :D :D
2022. jún. 12. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyárban dolgozik már az alapítványi iskolás trollunk? 😀
2022. jún. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Balu, szerintem nyugodj le, vegyél be valami gyógszert, és feküdj vissza!
2022. jún. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!