Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha az ember fiatalsága a...

Ha az ember fiatalsága a munkával megy el, viszont azon a területen sem tudja otthonosan érezni magát, mert nem teljesülnek az elvárásai, amit a céggel szemben támasztott, viszont a cég vezetői és dolgozók krémjei jól érzik magukat, akkor menni kell?

Figyelt kérdés
2022. jan. 13. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Menni kellett volna Balázs, de már kár ezen rágódni.
2022. jan. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Annak megy el a fiatalsága fölösleges munkával, akinek nem a tanulással ment el.
2022. jan. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha valaki úgy érzi, hogy a munkával ment el a fiatalsága, az sokmindent nem jól csinál, és nem csak a céggel, a vezetőséggel, a krémmel van gond! De a kérdést megválaszolva: igen, menni kell!
2022. jan. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Mindenki máshonan indul nekem apám meghalt anyám beteg dolgoznom kelet fitalon különben utcára kerülünk.A bulik, szórakozásra soha nem volt időm.Még se bánom mert van hol laknom és van kajám is és tudom soha nem kerülök utcára mert amikor igazán nehéz volt akkor is talpra álltam.A többi fitalt sajnálom inkább elötük az élet még is elpocsékolják az idejüket.
2022. jan. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha inkább zavaros kérdéseket irogatnál gyk-ra egész nap. Oh, wait...

Szerencsére nem csak munkával telt el a fiatalságom, hanem jelentős része tanulással, ennél fogva otthonosan érzem magam a munkahelyemen, és az elvárásaim nagyobb része teljesült, és a dolgozók krémjébe tartozom a végzettségem/munkaköröm alapján, így jelenleg eszem ágában sincs menni :)

2022. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogyan jön az Ön egyéni elvárása ahhoz, hogy a többi dolgozó jól érzi magát, vagy sem? Nem értem a párhuzamot.
2022. jan. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha unalmas, semmitmondó napjaid vannak és nem tudsz fejlődni sem benne, akkor én mennék.

Van valami, amit szeretsz csinálni, amerre elindulhatsz? Lelkesedés nélkül nehéz. Vagy csak lehet, hogy nem elég nagy a szád, nem jól fogalmazod meg az igényeid a cég felé? Lehet, hogy nem engedted meg magadnak, hogy tanulj valami hozzád közelebb állót?

Tanulni bármikor lehet, nem késtél el. Csak az is idő.

2022. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!