Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha a gyárban...

Mit tegyek, ha a gyárban folyton kibeszélnek?

Figyelt kérdés
Kb fél éve dolgozom egy gyárban, kétkezi munkásként, 22 éves lány vagyok. Többnyire idősebb emberek dolgoznak ott, 40-60 közöttiek, velük semmi baj, viszont van ott két velemkorú lány, akiknek már az elejétől kezdve unszimpatikus voltam valamiért, hiába nem szóltam nekik egy rossz szót se, de egy ideje hallom, hogy kibeszélnek, rajtam röhögnek, lekezelőek velem, kötekednek. Szerencsére nem velük együtt kell ledolgozzam az egész 8 óra hosszát, de azért néha-néha be kell nekik segítsek, és olyankor már gyomoridegem van, hogy megint hogy fognak lenézni, pofákat vágni.... Amikor odamentem, ők már egy összeszokott páros voltak, kb 1 éve ott dolgoztak már, és engem nem akartak befogadni, de már úgy vagyok vele, hogy hozzájuk sem szólok, csak ha nagyon muszáj munkával kapcsolatos dolog, de akkor is csak a kedvesebbik válaszol nekem, a másik rám se néz. Már herótom van attól is, hogy holnap hétfő. Minden nap a felmondásomat tervezgetem, de augusztusig ki kell húzzam, hogy papíron meg legyen a munkatapasztalat. Valami tippet kérnék szépen, mert egyre jobban fajul elfelé ez a dolog, nekem amúgy is van egy alap depresszióm amivel pszichológushoz jártam, mert az iskolában is csesztettek, és most a munkahelyen is ki lettem rekesztve, de csak ezáltal a két liba által, de ez épp elég ahhoz, hogy rányomja a bélyegét a mindennapjaimra... sajnos a pénzre nagyon szükségem van, és a munkatapasztalatra is... Hogyan bírjam ki augusztusig? Mert minden nappal rosszabb, egyre jobban csinálják, a főnöknek csak egyszer szóltam, azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele, barátkozzak velük.... Aha, nem akarok nagyképűnek tűnni, de elég alpári szinten vannak ezek a lányok (hallom, hogy olyanokról beszélnek, hogy a lovaknak mekkora a fütyköse, stb, egyéb témák rettentő alpári stílusban)....

2022. jún. 12. 19:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük. Fogd fel úgy, milyen jó, hogy 2 kivétellel minden kollégáddal jól kijössz.

Az volna az igazán rossz, ha minden kollégád úgy viselkedne veled, mint ez a kettő.

2022. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%

Miért dolgozol gyárban?

Egyébként ha nincs más opció bizonyos okoknál fogva,pl vissza se szóltak máshonnan,vagy mondták hogy nem vesznek fel,vagy kevés a munkahely ott még ne add fel.

Tudom,hogy nem könnyű.

De próbálj meg beadni önéletrajzot helyekre.

Ha felkerül a neved,akkor szólnak jó eséllyel.

Inkább dolgozz egy boltban,vagy valami.

Nem leszel olajos,nem várják el feltétlen ha nem vagy túl erős,vastag széles csontozatú hogy acélt pakolj.

2022. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Ha a suliban sem tudtal beilleszkedni, es a munkahelyen sem (a korodbeliek koze), akkor kezdj valamit magaddal, mert ez szinte minden munkahelyen igy megy, hogy akin latjak a gyengeseget, azt kicsinaljak. Megjegyzem, az idosebbek sem jobbak feltetlenul, csak ok nem biztos, hogy direktbe szivatnak, max a hatad mogott gondolnak rolad ezt-azt.
2022. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Falusi vagyok, itt nincs más opció csak a gyár, a pénz meg kell, hogy tudjak fizetni albérletet városon. Szívesen dolgoznék egyedül egy boltban például.
2022. jún. 12. 20:03
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos ez az összes munkahelyen jelen van . Meg kell tanulnod kezelni ezeket a szituációkat . Mindig lesz pár ember , akiknek nem fogsz tetszeni . Még ha a fejen állva pörögnèl , akkor sem . Bemész , elvégzed a munkád és hazamész . Próbáld leszarni . Velem is ugyan ez történik .. kitartást
2022. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#3 és tudnál mondani valami tippet, hogy mit kezdjek magammal?
2022. jún. 12. 20:12
 7/16 anonim ***** válasza:
54%

Helyedben kilépnék, meg ilyen betanított munkát bárhol találsz. Mindig van felvétel. A munkahely nem börtön, ahol rá vagy kényszerítve, hogy elviselj más, enyhén szólva kellemetlen embereket.

A másik meg, hogy gyárakban gyakran tanulatlan, tirpák egyének melóznak. Ilyenekkel egy értelmes ember nem tud mit kezdeni, max. ignorálni, és csak annyit kommunikálni velük, amennyit muszáj. Illetve visszaszólni, hogy álljon le.

2022. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
Városban fizetsz albit,de faluban élsz?!
2022. jún. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudnál városban dolgozni,városban élni?

Ott nincs olyan hely,ahol dolgozhatnál a szakmádban?

Már ha egyáltalán akarsz benne dolgozni.

De városban pl nincsenek más opciók?

2022. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj ha nem kell közvetlen dolgoznod velük csak néha akkor próbáld meg ignorálni őket mert csak kikészíted magad vele.Persze tudom nem olyan egyszerűen megy ez de muszály lesz megtanulnod beleszrni néha a dolgokba és nem lelkizni ilyen dolgokon mert idegroncs lesz belőled.
2022. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!