Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A postán hogyhogy dolgoznak...

A postán hogyhogy dolgoznak fiatal lányok is?

Figyelt kérdés

Adtam fel a postán levelet és az ablakoknál egymás mellett űltek a postai dolgozók, kb. 50-60 év közötti asszonyok. Akihez az én sorszámon szolt egy fiatal 19-20 éves körúli lány, vagy nő volt és teljesen úgy viselkedett mint az idősebb kollégái szoktak. Rendesen így köszönt, hogy "Jónapot kívánok".


Hogy lehet az, hogy ilyen fiatal lányok is dolgoznak a postán?


Láttam már máskor is fiatalokat, csak azért furcsa, mert az egyetemet kb. 23 évesen végzik el. Ez meg nem volt még talán 20 éves sem.



2022. jún. 14. 18:51
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű. Nem mindenki végez egyetemet. Sokan feleslegesnek tartják, nincs hozzá kedvük, nem olyan a családi helyzetük, hogy egyetemre tudjanak menni. A büfészak pedig csak az idiótáknak való. És ezért a fiatalok is elállnak dolgozni. Nincs ebben semmi fura. Látok én fiatalt eladóként, festőként, gyári munkásként és logisztikusként is dolgozni.
2022. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
62%
A postai ablakos melóból nem kell egyetem, csak érettségi. Ennél többre nem is nagyon jó az érettségi.
2022. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindenki végez egyetemet, de egyébként még diákmunkát is el tudnék képzelni, főleg így nyáron
2022. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
96%

Honnan tudod, h 19 éves volt? A személyi igazolványát használta kitűzőnek?

Lehet simán 25 is, csak fiatalabbnak néz ki...

Aztán meg mi az, h rendesen Jó napot kívánokkal köszönt???


Iskolázott, jól nevelt??? Higyan köszönjön?


Ez meg nem volt még talán 20 éves sem.


EZ??? Talán ő, nem?


Van sok buta kérdés ezen az oldalon, de a tiéd öregem... agyfa$z

2022. jún. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
88%
Postai melóhoz nem kell diploma. Kb mint a Tesco kassza. Semmi ördöngösség nincs benne, csak kitartás kell a sok idióta ügyfélhez.
2022. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
98%
Én is láttam nőket dolgozni,élőben is nem csak tv-ben...egészen elképesztő-a világ teljesen kifordult magából...
2022. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként meg hogy kellett volna köszönnie???
2022. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
95%
Jó ég, azért elég hervasztó, hogy ilyen alulinformált, tájékozatlan kérdezők is vannak. Hány éves vagy, hogy ezen meglepődsz? 12?
2022. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
98%
Kicsit olyan dolgokat írsz mintha nem ebben a világban élnél. Amúgy 30 éves vagyok de a 23 éves öcsém húgának néznek, szóval csalóka.
2022. jún. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
91%

"Ez meg nem volt még talán 20 éves sem."


Hogy te mekkora egy másokat lenéző fatuskó vagy, talán inkább Ő és nem pedig EZ.

2022. jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!