Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A postán hogyhogy dolgoznak...

A postán hogyhogy dolgoznak fiatal lányok is?

Figyelt kérdés

Adtam fel a postán levelet és az ablakoknál egymás mellett űltek a postai dolgozók, kb. 50-60 év közötti asszonyok. Akihez az én sorszámon szolt egy fiatal 19-20 éves körúli lány, vagy nő volt és teljesen úgy viselkedett mint az idősebb kollégái szoktak. Rendesen így köszönt, hogy "Jónapot kívánok".


Hogy lehet az, hogy ilyen fiatal lányok is dolgoznak a postán?


Láttam már máskor is fiatalokat, csak azért furcsa, mert az egyetemet kb. 23 évesen végzik el. Ez meg nem volt még talán 20 éves sem.



2022. jún. 14. 18:51
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%
38.es nem veszed észre hogy veled van baj?
2022. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
Valaki jelentene a kérdést mert már egyértelmű provokatív troll...legalább törlik innen.
2022. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%
38.Ha elolvastad mindet akkor beláthatnád hogy nem neked van igazad és eléggé szűklátóan nézed a dolgokat...Itt senki nem támadott hanem leírták hogy amit írsz az nem úgy van ahogy gondolod...Végig olvastam és sehol nem látom a támadást és mind normális válasz volt a kérdésre reagálva...
2022. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
95%

1. Felteszem nem kérdezted meg, hogy hány éves, így könnyen lehet, hogy idősebb. Huszonnégy éves nő vagyok, de a legtöbbnek húsznak gondolnak.

2. Nem mindenki megy egyetemre.

3. Valaki dolgozik az egyetem mellett (nem tudom, a postára milyen szabályok vonatkoznak).

4. Illem szerint a napszaknak megfelelően köszönsz hivatalokban.

5. Ő nem fog cukiskodni veled, egyrészt, mert nem érdekled, másrészt mert szabályok kötik a munkájában.

Őszintén nem értem, hogy mégis mi a számodra érthetetlen vagy problémás.

24/N

2022. jún. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:

44.aki 24/N


Na legalább te normálisan elmagyaráztad, nem olyan vagy mint a többi.

Nem problémázok, csak unatkoztam és feltettem kérdésként, mert feltűnt, hogy ilyen hivatali munkában 20 alatt is vannak talán és megkérdeztem hogyhogy, mert azt hallottam, egyetem is kell hozzá, meg van, aki egyetemet végzett.

A fentebbi válaszolók, akik szerint troll vagyok, nem nyertek. Biztos azért használják a troll szót, mert magukból indulnak ki.

Bizony mondom, hogy az utolsó 44-es válasz többet ért mint, ami azelőtt érkezett az összes. Ment is a zöld kéz a 44 nek.

2022. jún. 15. 00:48
 46/50 anonim válasza:
100%

Na legalább te normálisan elmagyaráztad, nem olyan vagy mint a többi.


Na na azért te se voltál a legékesebb itt. Eléggé lekezelő a stílusod.

2022. jún. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem azert hasznaljak a troll szot, mert magukbol indulnak ki. Hanem mert nem akarjak elhinni, h ennyire egyszeru legyen vki...

De nyilvan nem te vagy a legelesebb kes...

2022. jún. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%
Te meg miféle kretén vagy?
2022. jún. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%

"bementem egy kisboltba és kb. 18 éves lány volt a pultnál én meg vagy 25 éves voltam már akkor és mondtam, hogy csókolom és ezután elröhögte magát"


Mondjuk 25 évesen csókolommal köszönni egy 18 éves lánynak valóban elég vicces. Vagy napszaknak megfelelő köszönés, de egy kisboltban ilyen esetben a tegeződés sem gáz. A kisboltot viszont ne keverjük egy hivatallal, vagy postával. Ott teljesen mások az íratlan szabályok.

2022. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Én 23 vagyok és postán dolgozok az ablakban 😄a covid kellős közepén kerültem ide tavaly februárban, nekem első körben úgy indult, hogy MINDEGY hogy mi, csak valami legyen, a posta helyben van, 6 egész percet kell bicikliznem, hogy beérjek, ilyen szempontból főnyeremény 😄 aki azt mondja, hogy nem nagy ördöngősség ott dolgozni, hát… amikor fizetéskor 14-15 millióval kell elszámolnom a nap végén, azért kicsit érzem a nyomást 😄 nem mondom, hogy innen megyek nyugdíjba, de én szeretem magát a munkát, és ahhoz képest, hogy ez egy kisvárosban van, egy kicsi posta, ami kevésbé forgalmas, jól keresek 😄 ja és SZIA ha a fiatal vagy, ha meg idősebb vagy nem tudom eldönteni akkor jó reggelt/jó napot
2022. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!