Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha két helyre vagyok bejelentv...

Ha két helyre vagyok bejelentve, tud egyik a másikról?

Figyelt kérdés

Próbaidőn vagyok és tervezek váltani, itt amikor beléptem fel kellett tüntetni ha lenne más munkaviszonyom, a szerződés írásakor még nem volt, ha most majd bejelent a másik (és amíg nem tudok az újnál kezdeni még dolgoznék itt) akkor látni fogja a jelenlegi munkahelyen, hogy jött egy új? Lehet ebből gond?

Próbaidő szóval ki tudok lépni és indok se kell, meg az új hely tud erről, hogy dolgozom de nem akarok gondot ebből..



2022. jún. 14. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre elvileg ki kell tölteni egy nyomtatványt és engedélyeztetni a vezetéssel .


Látni nem

Hiszem, hogy fogja egy ideig, de jobban teszed, ha szólsz. Kellemetlen tud lenni később.


Ha úgy gondolod, és egyszerű ahogy mondod, lepj ki. De előbb ha jövedelmező együtt a két dolog és időben nem

Akadályozza egymást, megprobalnám az engedélyeztetés dolgot .

2022. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk most értelmezem . Tehát ha nem

Akarsz egy időben dolgozni a kettőnél , akkor nincs szükség erre .

2022. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem akarok. Csak addig amíg nincs meg az új,addig dolgoznék. De mindkettő 8 órás szóval nem is tudnék kettő helyen egyszerre. (Meg akkor ez a probléma nem állna fenn mert mind2 helyen dolgoznék)

Csak mégis ha nem jönne össze az új vagy valami lenne én nem akarok kilépni meg mondani nekik, hogy elmegyek amíg nem 100% és minden el van intézve.

2022. jún. 14. 23:29
 4/6 Shaddark ***** válasza:
100%

Nem fog bejelenteni amíg a másiktól nem léptél ki.

Ha megtenné látná, - de ha felvesznek és munkába állsz akkor fognak első nap.

2022. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tehát addig be se jelentenek míg nem vagyok ott az első napomon?

Itt az első napomon csak a szerződést írtam meg, de előzetesen csomó adatomat meg kellett adni ami alapján bejelentenek és csak ezután kb 1 héttel kezdtem itt

2022. jún. 14. 23:44
 6/6 Shaddark ***** válasza:
Ha bejelentettek, kötelező jelenléti ívet írni, adót fizetni utánad ... Ezért szokták az első napon megtenni ezt a hatóságok felé. A helyi rendszerbe nyilván felvesznek még előtte, de erre csak ők látnak rá.
2022. jún. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!