Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meggyógyulok valaha?

Meggyógyulok valaha?

Figyelt kérdés

Angliában votlam betegápoló,egy kómás beteg mellett.Nem mehettem ki a házból,a nappaliban éltem ezzel az emberrel.Kert nem volt,az ablakon néztem néha ki,ahogy más emberek jönnek mennek, élnek.Nem mehettem sehova,egy rokona hetente egyszer hozott élelmiszert,amire szükség volt .Olyankor egy órát ott maradt és mehettem sétálni,

eleinte mentem is aztán már nem.

Nem akartam sehova menni csak a négy fal között lenni.Rossz volt a kedvem, ingerült lettem.

Elkezdtek fura gondolataim lenni ami csak a halállal kapcsolatosak.Aztán néha levegőt sem kaptam, nehézlégzés,jöttek a pánikrohamok szépen sorjában amíg azt nem mondtam elég .Akkor haza jöttem. Túl sokáig vártam.

Ennek 5 hete.Azóta szenvedek.

Szorongás, félelelmek állándóan mindentől,a házból sem merek kimenni,ha hozzám szól valaki remegő hangon válaszolok,és én is állandóan remegek mint a kocsonya.Sötéten látok mindent, nincs kedvem semmihez,egész nap csak ez jár a fejemben,ez pörög,hogy mi volt mint velem .

Ideges vagyok ,állandóan, nehéznek érzem a testem.Nem tudok lenyugodni,nem tudok tisztán gondolkodni.Nem érdekel semmi még a tvt sem kapcsoltam be 5 hete.Nem látom el magam,a szennyes a takarítás a főzés...semmi.Ha néha nagy nehezen lemegyek a boltba akkor veszek valamit és ennyi.

Mi történt velem ?Ebből egyedül nem tudok kijönni?Félek.Nem akarok egész életemben így élni.


2022. jún. 15. 17:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Pszichiátriai gondozóban kérj időpontot....
2022. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
Ne aggódj minden rendben lessz legyél sokat barátokkal családdal ahol jól érzed magad Kicsit Kapcsolódj ki ha szükségesnek érzed keress fel szakember segítségét
2022. jún. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Igen, szükségèt érzem, mert megöl a lelkem fájdalma,és az idegesség .
2022. jún. 15. 17:33
 4/26 anonim ***** válasza:
59%
Orvos !!!
2022. jún. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok,de én home Office és egyedüllét miatt .

Holnap megyek orvoshoz mert ezt már elviselni nem lehet

2022. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Volt már...
2022. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt....én is írtam ki ilyet.

Tegnapi cirkusz folytatódik!!?

Mert már kezd unalmassá válni.

Nem kell reagálni ha vótmá

2022. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Szerintem feküdj be a pszichiátriai osztályra.
2022. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Szívem szerint befeküdnèk,mert ez már elviselhetetlen amit érzek
2022. jún. 15. 18:47
 10/26 anonim ***** válasza:
Mi tart vissza?
2022. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!