Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vácról milyen vészes bejárni...

Vácról milyen vészes bejárni Budapestre dolgozni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy anyagilag nagyon kedvező ajánlatot Budapesten, az Arany János utcai megállótól 10 perc sétára.
2022. jún. 16. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Hát, van Budapesten belül is olyan hely ahol 1,5 órát utazol, hogy bejuss a melóba, pedig Budapesten laksz és Budapesten dolgozol.


Vác és a Nyugati között azt hiszem 50 perc az út. Ha rosszul emlékszem, akkoris 70 perc, tehát nem egy akkora távolság.


Nyugatitól meg egy rövid séta az Arany János utca vagy egy megálló a pótlóbusszal.


A vácra közlekedő vonatok is elég gyakran járnak, a elkése egyet, nem kell sokáig rohadnod a városban a következőig.


Amúgy a westend bejáratához közel van a vágány ahonan indul a vonat. Szóval ha elkésel egy vnatot, simán elintézhetsz valamit a westendben a következő vonatig.


Szerintem nem egy akkora was ist das.

2022. jún. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
nyilván az össz utazási idő számít. meg, hogy vonaton mennyire tudod értelmesen tölteni az időt.
2022. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
jah meg, hgoy fizetik e az utazást esetleg.
2022. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A bérletet 100%-ban fizetik.
2022. jún. 16. 17:56
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

és mennyi az össz utazási idő? kilépsz a házból onnan?

amúgy az, hogy belvárosban dolgozol esetleg kicsit fel is pörgetheti az életed, mert könnyen eltudsz menni valami koncertre, ha ilyen típus vagy.

meg nem tudom milyen fajta munka, de ilyen heti 1 home office kizárt?

2022. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Van HO lehetőség, összességében a vasútállomás 15 perc séta a lakásomtól, + bemenni BP-re, nettó 420-at ajánlottak kezdésként, próbaidő után nettó 480.
2022. jún. 16. 18:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 ha van HO, akkor szerintem egyértelmű igen. egy óra alatt bent vagy mindennel együtt. És amúgy azt is csinálhatod, hogy szerzel egy ócska használt bicajt, ami nem vonzó tolvajoknak és azzal mész az állomásra és ott lelakatolod, ezzel még nyerhetsz időt. És az elején a betanulásnál jobb személyesen bent lenni, de szerintem amúgy nagyon nagy életminőségbeli jó a HO. főleg ha beletanul abba is az ember.


Szerintem ez mindenképp olyan helyzet, hogy egy évet simán érdekes lehet. Aztán meg majd meglátod.

2022. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

meg tényleg ha valahogy tudod aktívan tölteni a vonaton töltött időt az is jó lehet. pl olvasni, amit amúgy nem csinálnál. ez napi egy óra olvasás lenne, ami nagy életminőségbeli javulás megint csak. de ha csak itt írsz meg privát üzeneteket, meg ügyintézel akkor is jó.


meg az is benne van, hogy megint covid és akkor még több HO. és akkor meg már tök mindegy.

2022. jún. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
meg még egy érv: ha ezt csinálod és jónak találod, akkor kicsit lehet ki is nyílik majd a világ, mert köv állás keresésnél bátrabban keresel majd budapesten, és lehet ez még anyagi előrelépéssel jár később.
2022. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vonattal egész jól be lehet jutni.

Ilyen feltételekkel elfogadnám a helyedben.

2022. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!