Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ennek lehet bármi jelentősége,...

Ennek lehet bármi jelentősége, vagy ne törődjek vele?

Figyelt kérdés

Az új munkahelyemen elég sokan dolgozunk együtt férfiak-nők (kulturális terület, de ez nem lényeg). Kb az összes pasi kollégám flörtölget velem, udvarolnak, már messziről mosolyogva integetnek, ha meglátnak, ill. már hárman randizni is elhívtak.


Viszont azt vettem észre, hogy az összes női munkatársammal már ismerősök facebookon, bejelölték egymást, engem viszont szinte egyikük sem jelölt be.

Én szinte teljesen inaktív vagyok fészen, nem érdekel a közösségi média, de azért ezt kicsit furcsálltam, mikor észrevettem.



2022. jún. 19. 21:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
44%

"Én szinte teljesen inaktív vagyok fészen, nem érdekel a közösségi média,"


Próbálom megérteni mi a problémád azzal hogy nem jelölgetnek a nyálcsorgatók,gondolom most te vagy ott a királylány, (egy ideig) és sérti a hiúságodat

2022. jún. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Próbálom megérteni mi a problémád azzal hogy nem jelölgetnek a nyálcsorgatók,gondolom most te vagy ott a királylány, (egy ideig) és sérti a hiúságodat"


Gondolom,az, hogy azt akarná, hogy jelölgessék. Biztos most nincs neki pasija, aztán unatkozik és ilyenekkel foglalkozik.

2022. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Most már biztos, hogy kamu.
2022. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!