Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Helyén való dolog az ha egy...

Helyén való dolog az ha egy munkahelyi vezető arról beszél hogy mit lát vagy mit nem lát?

Figyelt kérdés

legutóbbi munkahelyemen amikor a főnök ellenőrizte a munkámat azt mondta hogy: Nem látom azt hogy ezt akarod csinálni. Ami egy megfoghatatlan dolog volt számomra. Ezt követően még két hónapig voltam a cégnél. Majd megtudták hogy "C" kategóriás jogosítványt szeretnék. Utána pár nappal előhozakodott olyannal hogy hogy nem akarnak velem autózni ami szintén egy megfoghatatlan dolog volt mert nem volt rá magyarázat. Sőt inkább mintha valami összeesküvés elméletet akarna nekem beadni.


Autóvezetés szempontjából tudom megközelíteni kérdést.

pl történik egy baleset a rendőrök kijönnek meghallgatják a feleket és a rendőr fülébe nem juthat az hogy valaki valamit nem látott vagy nem tudott akkor azonnal vége van.


Nem tudok mit kezdeni azzal, ha valaki valamit nem lát sőt szóba sem kerülhet ha csak nem arról van szó, hogy most tűnjek el.


2022. jún. 22. 21:35
 1/3 Isti22 ***** válasza:
Miért ne lenne helyénvaló visszajelzést adnia?
2022. jún. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert a visszajelzés megfoghatatlan ismeretlen elvárást hogyan lehetne teljesíteni? Jó hogy nem azt mondom neki hogy én vagyok a csodalampa szelleme. Mit tehetek érted kisgazdám.
2022. jún. 23. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:

és nekünk kellene kitalálni, hogy mire gondolt a főnököd? miért nem kérdeztél rá?

valószínüleg azt látta hogy nem vagy elég motivált...

2022. jún. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!