Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Teljes munkaidős pedagógus...

Teljes munkaidős pedagógus állás mellett vállalatok részmunkaidős állást a nyárra?

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 21:53
 1/8 A kérdező kommentje:

*vállalhatok

Elírtam, bocsánat.

2022. jún. 23. 21:55
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Értelemzavaró gépelési hibát csináltál!

Mi a kérdés?

Vállaltatok vagy vállalhatok akart lenni az a szó?


Vállalhatsz, jogod van hozzá.

Én nem vagyok tanár, de akik rokonságomban vannak, ők nem vállaltak.

2022. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Ja, közben korrigáltál, kerülték egymást a kommentjeink.

Szóval vállalhatsz.

2022. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nincsen semmi törvényi akadálya? Próbáltam rákeresni, de biztosan én vagyok béna...

Igazán szükségünk van most a pénzre, és gondoltam, most van időm pénzt gyűjteni pluszban.

2022. jún. 23. 21:58
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Az exem pedagógus. Ő szokott munkát vállalni a nyári szünetben. Tavaly nyáron biztonsági őr volt, aztán ott be is pasizott a rohadt k. Ezért lett az exem.
2022. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%

A helyedben én nem is említeném a munkahelyemen.

Lehet, hogy van valami olyan bekezdés valahol a jogszabálydzsungelben, hogy csak a munkáltatód engedélyével csinálhatod. Vagy a munkaszerződésedben van ilyen kikötés, mert általában minden munkáltató ki szokta ezt kötni.

Namost, ha nyáron csinálod, a hivatalos szabadságod alatt, akkor nem ütközhet semmivel, és semmi közük ahhoz, hogy mit csinálsz szabadságod alatt.

Ha viszont engedélyt kérsz, akkor megcsócsálják, 30 napig gondolkodnak rajta, és ha nem fekszel jól náluk (pl. részt vettél a sztrájkban vagy ilyesmi), akkor simán megtagadhatják.


Szóval én a helyedben, ha dolgoznék, nem beszélnék róla a munkahelyemen.

2022. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem akarom ezt a munkahelyemen hangoztatni, de köszönöm a tippet. :)
2022. jún. 23. 22:12
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Varjal már dehát nem is igaz hogy a tanároknak van nyári szünet nem?
2022. jún. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!