Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan dolgozókról, akik a főnök távollétében lázadoznak meg kritizálják, viszont szemtől szemben meg sem mernek nyikkani ellene?

Figyelt kérdés

NEM TROLLKÉRDÉS!


Vendéglátóiparban dolgozva többször is dolgoztam már együtt ilyenekkel. Például egy hajtós étteremben az egyik kolléga nyomta nekem a dumát, hogy ő aztán nem maradna bent hirtelen túlórázni, meg heti hét napot sem dolgozna, hiába kérnék. Ehhez képest, amikor tényleg konkrétan ezekre kérte a főnök, alázatosan ugrott a szóra. Én bizony nem, úgyszintén így voltam a túlórázással meg az extra munkanapozással, de én nem is maradtam bent. Igaz, később jelentős részben emiatt küldtek el, de nem érdekelt. A kollégára annyiból voltam zabos, hogy az ő csicskulása miatt tőlem is elvárta volna a főnök ugyanazt.

A másik kollégatípus, ilyennel gyárban és vendéglátóiparban is találkoztam: Nekem bőszen nyomta, hogyha vele kiabálni merne a főnök, vagy akárcsak modortalanul beszélni, akkor szanaszéjjel osztaná, meg megfejelné, ésatöbbi. De amikor élesben megtörtént, megszeppenve tűrte, hogy a főnök ordenáré stílusban leugassa.

Mégis mire jó ez a nagyszájúskodás?



2022. jún. 26. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Na szerinted mire? Hogy a tobbi hasonszorunel tobbnek, jobbnak, menobbnek mutassa magat.
2022. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1: Dehát nem lehet menő, ha a helyzet adódásakor nem áll ki magáért.
2022. jún. 26. 19:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szar a meló de kell a pénz. a feszkót meg le kell vezetni..
2022. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3: Én ezt megoldom annyival, hogy csak kritizálom a főnököt, de nem jelentek ki olyanokat, hogy majd szétosztom meg megverem.
2022. jún. 26. 20:00
 5/11 anonim ***** válasza:
mert nyilván komolan godolta, ne légy naiv
2022. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5: Akkor miért nem cselekedett?
2022. jún. 26. 20:07
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
mert nem tud váltani kell a pénz8 általánosa van nem kell szinte sehova stb.
2022. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Ez ilyen magyar szokás:). Ez jut az ilyenről az eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=jIf8wnwzZ5M

2022. jún. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2022. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek 90%-a ilyen, nyilván senki nem akarja a munkáját elveszíteni.
2022. jún. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!