Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit érdemes akkor csinálni,...

Mit érdemes akkor csinálni, ha az ember nem tud szakmában elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 27. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Elvégezni egy olyan szakmát ami tényleg versenyképes.

Ha gépészmérnök vagy és nem tudtál elhelyezkedni akkor veled van a gond.

2022. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Kell keresni valami mást amiben tudja hasznosítani a tudását.
2022. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Nekem 3 szakmám is van és egyikkel sem sikerült még sehol. Meg direkt nem a szakmámba vették fel hogy kevesebbet kelljen fizetni...amúgy géplakatos, vagyonőr, kőműves..mindenhol csak betanított munkás voltam. Leszophatnak.

Kábítószert kell árulni amúgy, na az versenyképes. Le lehet pontozni de ez van.

2022. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Hol élsz ember? Ezekkel bmelyikkel felénk lenne állásod. Sajnos nem mindegy a település, meg hogy tudsz - e ingázni.
2022. jún. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Kitanulni másik szakmát ami életképesebb a környékeden.

Más jellegű munkát vállalni ahova felvesznek,közben jelentkezni szakmabeli helyekre hátha összejön.

Messzebb lévő munkahelyekre jelentkezni ha megoldható a költözés,adnak szállást

2022. jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy van-e bármilyen egyéb tapasztalatod, tudásod. Én pl. nem tudtam szakmában elhelyezkedni, mert amikor elkezdtem, nem sejtettem, hogy ennyire protekciós + kihalásos alapon működik, de a gyakorlati éveimből voltak más irányú tapasztalataim meg nyelvtudásom, így multinál el tudtam helyezkedni helyette. Ha ilyen tudásod nincs, akkor próbálj meg elvégezni egy másik szakképzést, akár estiben, és mellette dolgozni. Vagy ha nem akarsz tovább tanulni, akkor keresel olyan munkát, amit a jelenlegi tudásoddal, képzettségeddel, tapasztalataiddal is el tudsz végezni / megfelelsz az álláshirdetésben megjelölt elvárásoknak.
2022. jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az 1-és jól leírta, mondjuk kicsit részletesebben is leírhattad volna. Az álláskeresés meg közel

sem olyan könnyű, ha beadod 1 helyre a CV-t azzal semmit se érsz,sok helyre kell jelentkezni és nem feladni. A sikertelen

Interjú nem azt jelenti hogy

te vagy szar, hanem csak volt nálad jobb jelölt.

2022. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!