Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit írjak a főnökömnek?

Mit írjak a főnökömnek?

Figyelt kérdés

Holnap elkellene mennem reggel nagyon messzire tömegközlekedéssel, mert le betegedett az aki elvitt volna, autóval.

Így tömegközlekedéssel úgy lenne, hogy reggel 8 kor indulnék és este 8 óra után érnek haza. Mert rosszul vannak a csatlakozások.

Milyen kifogás van , arra , hogy nem tudok elmenni?

Mi az itthon viz vagy villannyal kapcsolatos dolog amihez szerelőt kell hivni?

Beteg nem lehetek 😅mert nemrégen mutottek és most mentem vissza 😅.

Bármi ötlet?



2022. jún. 28. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Össze ettél mindent és megy a hasad.
2022. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem indulj el 8-kor.

A csőrepedés pl. komoly ok, de ha ezt nem tudod magadtól, le fogsz bukni.

2022. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
De mi célból kell elmenned? Nem lehet máskorra halasztani? Ha lehet, akkor mért ne lehetne megmondani, hogy majd akkor mész, mikor el tudnak vinni, mert így nagyon rossz a közlekedés.
2022. jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Esetleg más valami a cső repedésen kívül?
2022. jún. 28. 22:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ezt így nyugidtan megmondhatod, ahogy leírtad. Ha családi vagy halaszthatatlan ügy, meg fogja érteni.
2022. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Írd azt, hogy egy léha munkakerülő vagy és ne számítson rád holnap.
2022. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nekem egyszer volt olyan, hogy egy sims 2 kiegészítőt akartam venni használtan valakitől aki csak úgy ért rá, hogy nekem előbb el kellett menni a munkából. Megkérdeztem a főnökömet és ahelyett, hogy eltemettem volna a rokonaimat meg a szerelőkre hivatkoztam volna, őszintén elmondtam, hogy miről van szó és elengedett. (Mondjuk nem is volt ez tőlem gyakori.)
2022. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Mondd, hogy ilyen kiütés szerű pöttyöket találtál magadon, lehet majomhimlő, nem akarsz kockáztatni.
2022. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Mondd hogy omikronos vagy. Nem hogy holnap de a következő 3 hétben se kell menned sehova. :D
2022. jún. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem... Ha nem tudnak kocsival vinni, akkor nem mész dolgozni? Mi lesz, ha nem lesz már állandó fuvarosod?
2022. jún. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!