Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Raktári állásinterjun azonnal...

Raktári állásinterjun azonnal meg kell mondanom, hogy akarom-e a munkát?

Figyelt kérdés
Szerdán megyek egy állásinterjúra egy raktáros munkához, de csütörtökre kaptam időpontot egy másikhoz, mindkettőt meg akarnám nézni és csak utána dönteni, hogy esetleg melyik tetszik jobban, mar persze, ha felvennének mindkét helyre.
2022. júl. 3. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a legtöbb helyre behívnak és meghallgatnak, majd mondják, hogy fognak keresni, hogy döntöttek. Nem mondják meg azonnal.
2022. júl. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában ha kellesz, kapsz írásbeli ajánlatot, pár nap gondolkodási idővel.
2022. júl. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, mindkét helyről fogsz kapni később értesítést, hogy felvesznek-e. És akkor döntheted el, hogy melyiket választod (ez azért sok tényezőtől függ, de tegyük fel hogy ilyen egyszerű :))
2022. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerződést én még semmilyen gyárral, vagy raktáros munkával nem írtam alá azonnal, mert nem kellett.

Viszont, volt olyan hely, ahol kérdezték, hogy akarsz itt dolgozni? Én rávágtam, hogy igen és egy hét múlva már írhattam alá a szerződést. Tehát igazából azonnal felvettek. A jó az ebben, hogy amíg nem írod alá a szerződést, ha itt igent is mondasz, még vissza mondhatod. Sőt, ha aláírod, akkor is. Ne parázz. Ugyanis próbaidő alatt bármikor felmondhatsz.

Viszont volt olyan hely is, ahol már aznap felhívtak interjú után, hogy akkor vállalom e. Ők már másnapra hívtak is be papírokat aláírni.

De mint mondtam, ne parázz. Bármikor vissza lehet mondani.

2022. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Életem első allasinterjuja lesz. Mire szamitsak?
2022. júl. 3. 10:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy elvarjak toled, hogy fel oraig arrol omlengjel, hogy h gyerekkorod ota az a vagyad h 3 muszaoban dolgozzal egy putri munkahelyen netto 200ert.
2022. júl. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1muszak :)
2022. júl. 3. 11:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Enis raktáros vagyok, pont most váltottam költözés miatt.


Volt egy ígéretes cég, elis mentem interjúra mondtak fűt-fát.


A végén megkérdezték hogy vállalnám-e, a látottak alapján.


Rávágtam hogy igen, hát, 5 percel 10 percel később már előttem volt a szerződés..


Igazából már bánom.

Mert semmisem volt igaz abból, amit írtak/mondtak.

Teljesen rn mást kell csinálni..



Tanulság?

Ha azonnal kell nekik az ember, valszeg nem a legprofibb a munka.


Utólag kiderült hogy 5 év alatt 20 raktárost fogyasztott el a cég.

2022. júl. 4. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*5-10percel
2022. júl. 4. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!