Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most már haverkodhatok vele?

Most már haverkodhatok vele?

Figyelt kérdés
Van a munkahelyemen egy férfi,nem tudom mióta van ott,de néhány hete elkezdte , hogy ha meglátott akkor nagy mosollyal köszön mindig.Totál azt hittem , hogy akar tőlem vmit, vagy tetszem neki így vissza köszöntem, de nem bátorítottam,mert férjnél vagyok.Nem akartam kellemetlen helyzetbe kerülni. Viszont láttam ma a párjával.Most nem köszönt ,de messzebb is volt de nézett. Amúgy normálisnak tűnik,lehet csak "barátkozni" akart,mert olyan a munkahelyünk , hogy lényegeben elszigetelten dolgozunk mind.(pláza üzletsor). Tehát így hogy tudom van párja,nem lenne gáz ha összehaverkodnánk szerintetek? Beszélni még nem nagyon beszéltünk.
2022. júl. 5. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is haverkodhattál volna vele, neked tudnod kellene határokat tartani, és betartatni. Amúgy meg attól, hogy nem független, és te sem simán elképzelhető, hogy kikezdene veled, sokan vannak, akiket ez nem akadályoz meg.
2022. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xp ali ***** válasza:
Ti nők tényleg azt hiszitek, h amikor férfiak közelednek csak haverkodni akarnak? Hihetetlen. Aztán meg csodálkoztok, h a pasi félreérti és csalódottak, mert ti csak haverkodni akartok. Haverkodjatok egymással, a pasiktól meg tartsátok a távolságot. Tudjátok milyen nehéz 1 olyan szerszámmal élni a lábak között, aki más lábak közét keresi nonstop?
2022. júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!