Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Így mégis hogy haverkodhatnék...

Így mégis hogy haverkodhatnék az iskolatársaimmal, hogy elfordulnak tőlem?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja ott csendes vagyok meg visszahúzódó. Ez talán tény, viszont én azért próbálkozok haverokat, barátokat szeretni, igaz nem úgy, ahogy a többiek, hanem egyesével. Szimpatikusabb emberekre ráírok facebookon, élőben köszönök nekik, aztán néha odamennék élőben beszélgetni hozzájuk, csak arra alkalmam nem nagyon van, mert mindig másokkal vannak.

Viszont mindenki elzárkózik, elfordul tőlem azt tapasztalom, válaszolgatnak valamit aztán kész, de nem érdeklődőek, totál lesz*rnak, csak kedvességből válaszolnak azok, akik legalább válaszolnak.

Így mégis hogyan szerezhetnék haverokat az iskolában, ha ennyire nem kellek senkinek?


2013. nov. 26. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Abszolút átérzem a helyzeted, a régi sulimban nekem is ez volt. 7.-ben mentem hozzájuk, és mindenki tök érdektelen volt, ha beszélni próbáltam velük szinte megvetően néztek rám, hogy mit keresek itt.

Itt gimiben más a helyzet, mindenkivel jóban vagyok, meg az osztály is sokkal összetartóbb.

Ha nincs más lehetőséged talán változtass sulit. Itt lehet, hogy előítéletekkel vannak irántad, de ott "tiszta lappal kezdhetsz".

2013. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért teszed fel minden nap a hasonló kérdéseidet?
2013. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!