Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy főnök mit tehet egy 4...

Egy főnök mit tehet egy 4 gyermekes alkalmazott „ellen“ akinek 8 nap pótszabi jár csak a gyerek után? Elküldheti éppen, de ha állományban tartja, meg kell adni neki ami jár, nem?

Figyelt kérdés
2022. júl. 7. 09:54
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

"És azon tudod ellenőrizni,tényleg annyi szabi van e kiírva a hónapra,mint amennyit követtél."


EMBER!!! ÉS UTÓLAG MIRE MEGYEK VELE ha azt látom hogy "szabin voltam" miközben nem voltam???? mert mire a bérlapot megkapom (tárgyhót követő hó 10-ig ugyebár...) addigra a ki se vett szabi lement már!


VÁLASZOLJ!! mire megyek vele ha ott szembesülök vele mondjuk május 10-én hogy én áprilisban 2 hét szabin voltam papíron??

VÁLASZOLJ!

2022. júl. 7. 11:47
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

#21

Velem volt már ilyen, szóltam a főnök titkárnőjének hogy nem is voltam szabin hanem melóztam akkor, elnézést kért és javította. (Nálam elnézett valamit.)

Ha nem alapítványi suliban dolgozol, akkor ezek megoldható problémák. ;)

2022. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha elcsalják a szabit, akkor nem mindegy, hogy mennyi jár neki? Amúgy remélem feljelentik a munkahelyedet.
2022. júl. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

" Amúgy remélem feljelentik a munkahelyedet."


fel volt az már jelentve nem egyszer és nem kétszer, volt itt már NAV rendőrség ÁSZ MÁK vizsgálat is.


Nem egy és nem két vizsgálat eredménye a kőkemény bünti lett.

de akkor se változik semmi.


Amíg az elcsalt pénz jóval több mint a büntetés mi is változna?


Csak egy példa . Munkavédelmi cucc, a cég nem veszi meg, ezzel éves szinten kb 1 misit spórol.

A hatóság jön büntet. Mennyire? 200.000-re.

és mennyi a spórolás? 1 misi.


Hát akkor hol tartja vissza ez a csalástól?

Nem veszi meg ezután se, inkább kicsengeti a büntit és minden megy tovább.

800.000 még így is a zsebben marad neki.

hát nem megéri?

2022. júl. 7. 12:01
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,

Miért nem hagysz ott egy ilyen "munkahelyet"?

De most őszintén, ilyen szabadság csalásokkal max cickány alvállalkozók próbálkoznak.


Komolyan, én simán majdnem bepereltem a céget ahol vagyok mert azt állították hogy nem egyeneságú rokon a nagyszülő.


Hogy lehetsz ennyire töketlen, mar bocs??

2022. júl. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

"ilyen szabadság csalásokkal max cickány alvállalkozók próbálkoznak."


És el se hinnéd hogy ez egy milyen intézményben esik meg! el se hinnéd!! annyit mondok hogy 30 éve létező kiemelten közhasznú hivatalos címmel rendelkező szervezet!

2022. júl. 7. 12:21
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Most mit akarsz a kérdéseddel? Csak fröcsögni, vagy valami konkrét dologra keresed a választ???


A főnök konkrétan semmit nem tehet. Van ilyen tájékozatlan főnök, ez van. Ma is tanult valamit a fickó. 🤷 Lépj túl rajta.

2022. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Kiír szabira, de erről nem szól? Alá kell írni a szabadságot. Csak észreveszi az ember, hogy mit ír alá.
2022. júl. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Katona Dius ***** válasza:
0%
Nem mindenhol kell...
2022. júl. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Alapítványi iskolás húgyagyú.

Tényleg, mi lett a másik fiókoddal? Miért nem onnan válaszolsz magadnak?

2022. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!