Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire cringe, illetlen...

Mennyire cringe, illetlen megkérdezni valakit a munkahelyén, hogy megnézhetem-e a tetoválását?

Figyelt kérdés

Egy boltban dolgozik, ahova rendszeresen járok, látásból ismerjük egymást, össze is szoktunk mosolyogni. A karjain van tetoválás, ami kilátszik, és nagyon érdekelne, de mindig olyan gyorsan elmegyünk egymás mellett, hogy sosem látom.

Lehet megállítani egy pillanatra és megkérdezni, vagy ez totál bunkóság?



2022. júl. 7. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell sokat vetkőzni hozzá, akkor nem ciki.
2022. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem, az alkarjain vannak, ahol fel van tűrve az ing, szóval állandóan látszik alapvetōen.
2022. júl. 7. 14:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az 1. írja.


Csak ne vegye közeledési kísérletnek.

2022. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Hát ha a mellén meg a seggén van, inkább ne...

A kar szerintem nem gáz, ha jóban vagytok.

2022. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha megmutatja, akkor hogyan tovább? Vagy eddig tart a célod? Az ő tetoválása érdekel, vagy úgy általában minden tetoválás?
2022. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Alapvetően eddig tart a célom. Nagyon érdekelnek a tetoválások és az övé is, folyton próbálom fél szemmel megnézni abban a 4 tized másodpercen, amig elhalad, de esélytelen.


Ha meg tetszik, és nagyon merésznek érezném magam, akkor megkérdezném, ki készítette. 3 hónapja lett meg az első tetoválásom és mév nem találtam meg, hogy kivel sueretném elkészíttetni a másodikat.

2022. júl. 7. 15:33
 7/9 A kérdező kommentje:

3: Feltételezem, hogy valakinek, aki konkrétabban tetovált, eléggé megszokott dolog, hogy kap ilyen tipusú érdeklődést, figyelmet.

De nem tudom, ha közeledésnek akarja venni, akkor gondolom, annak fogja, ha nem, akkor nem. :)

2022. júl. 7. 16:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"3 hónapja lett meg az első tetoválásom és mév nem találtam meg, hogy kivel sueretném elkészíttetni a másodikat."


Szerintem erre hivatkozva simán megkérdezheted, miután megmutatta. Talán ő is kevésbé érti félre vagy érzi kínosnak a helyzetet, ha tudja, hogy őszinte érdeklődés van mögötte

2022. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én irodában dolgozom, kérdezett már a tetoválásaimról olyan kolléga, akivel amúgy sosem beszéltünk (többszáz fős iroda, nem ismersz mindenkit). Nem volt cringe, nem érzem problémának amikor ilyesmi történik.
2022. júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!