Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan családos férfi...

Van olyan családos férfi kollégád, aki össze vissza flörtöl?

Figyelt kérdés
Ezeket tettek is követik vagy ez csak amolyan szórakozás neki?
2022. júl. 7. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Rengeteg ilyen kollégám van....

10ből 1 aki cselekszik is, de csak az ingyen szex vezérli

2022. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen. Annyira azért nem ritkaság.

Az egyik udvarlasnak a tanúja is voltam 😬

2022. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Lehet hogy azt szeretnék,de szerencsére szemtől-szembe már nem olyan bátrak,mint az interneten.
2022. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Van sajnos egy csomó. Főleg az öregebbek. Nem tudom, hogy követik-e tettek, gondolom nem mindig, de például nekem két zaklatásos ügyem is volt, mindkettő házas ember. És zaklatás alatt nem azt értjük, hogy párszor rám írt hülyeségeket, hanem hogy konkrétan engem hívott a részlegről, ha valami baja volt és amíg kettesben végeztük a munkánk, folyamatosan megalázó, perverz megjegyzéseket tett, idővel meg is próbált tapogatni, szóval bőven kimerítette az undorító fogalmát. Időbe telt, amíg találtam módszert rá, hogy elnémítsam és nem én voltam az egyetlen kiszemelt.


És ez még csak nem is gyár vagy hasonló, hanem állítólag iskolázott emberekről beszélünk, mérnökökkel, közgazdászokkal, jogászokkal, informatikusokkal dolgoztam együtt egy-egy jólszituáltabb irodában.

2022. júl. 8. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Viccelsz? Melyik nem ilyen?!

Csak flörttel indítanak, ami ha pozitív a reakció, cselekvés követi. Itt nálunk 10-ből 8 simán szétcsalja a párját. Nem számít semmi, csak a farka.

2022. júl. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de van egy elvált barom az osztályon, aki konzisztensen zaklat mindenkit... Nyomatja a soviniszta poénokat 0-24-ben és ezzel párhuzamosan mindenre megpróbál rámenni, ami él és mozog. (Az se baj, ha nő.)


Korábban már volt egy zaklatásos ügye, kíváncsi vagyok mikor rúgják ki...

2022. júl. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!